Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    349
    SB$23,00: 56/43/21/1,4/33/55/100/60;Hero$9,50:[/tg]
    0,05/0,1 No-Limit Hold'em (6 handed)


    Preflop: Hero is BB with ,
    MP2 folds, MP3 raises to $0,30, 2 folds, SB calls $0,25, Hero raises to $1,00, MP3 folds, SB calls $0,70.

    Flop: ($2,30) , , (2 players)
    SB checks, Hero bets $0,80, SB calls $0,80.

    Turn: ($3,90) (2 players)
    SB bets $1,60, Hero calls $1,60.

    River: ($7,10) (2 players)
    SB bets $4,30, Hero calls $4,30.

    Final Pot: $15,70

    Results follow (highlight to see):
    Hero shows para damy (Qd Qc)
    SB shows para szóstki (6d 6s)

    Hero wins with para damy (Qd Qc)
    Ostatnio edytowane przez OrFrAiRe ; 14-05-2009 o 21:30

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Co to za bet na flopie ?

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    349
    no widzisz ze ja jestem jeszcze swiezy wiem ze bet winien oscylowac kolo 2/3 pota w takim wypadku ale tez balem sie go wyganiac z rozdania troche
    Ostatnio edytowane przez OrFrAiRe ; 14-05-2009 o 22:21

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Witam,
    Preflop: jak zdecydowałeś się na 3bet to powinieneś zagrać trochę mocniej: najlepiej trzykrotność openraisera MP3 plus to co dali limperzy i Ci co callują podbicie. Powinieneś zagrać gdzieś do 1,20$ 1,30$

    Flop: powinieneś uderzyć mocniej min. za 3/4 puli a najlepiej za pulę (musisz chronić swoją rękę bo w tym momencie masz prawdopodobnie najlepszą). Tak zagrałeś 1/3 puli dając przeciwnikowi dobre oddsy na sprawdzenie. Przeciwnik nie popełni błędu jak sprawdzi Cię z JQ, 78, czy też z flush drawem. Dałeś mu pod oddsy jakieś 4:1 czyli potrzebuje 25% szans na zwycęstwo żeby Cię sprawdzić.

    Turn: przeciwnik przejął inicjatywę więc mógł skompletować kolor. W tym momencie call dobry - musisz jak najtaniej dojść do showdownu.

    River: raczej fold, ale to też zależy od przeciwnika i twojej czutki

    Generalnie większy 3bet w preflopie i większy bet na flopie

    pozdro

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    349
    Dzieki serdeczne , no przestraszylem sie sowicie tego beta po riverze , ale bylem juz 2BI do przodu dzis przed ta gra i uwierzylem w swoje damy, mimo ze wygralem rozdanie uwazam ze z racji duzej mozliwosci dobrania koloru zagralem zle, ale te stawki maja tego chyba uczyc ze mozna zagrac zle i wygrac i ze mozna zagrac dobrze i przegrac pozdrawiam

  6. #6
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    24
    Cytat Zamieszczone przez OrFrAiRe Zobacz posta
    Dzieki serdeczne , no przestraszylem sie sowicie tego beta po riverze , ale bylem juz 2BI do przodu dzis przed ta gra i uwierzylem w swoje damy, mimo ze wygralem rozdanie uwazam ze z racji duzej mozliwosci dobrania koloru zagralem zle, ale te stawki maja tego chyba uczyc ze mozna zagrac zle i wygrac i ze mozna zagrac dobrze i przegrac pozdrawiam
    Te stawki to Cie o palpitacje sere przyprawią, dużo gram na takich stawkach i moja rada jest tak BET BET BET a z taką ręką każdy w kolicach pota! Jeżeli grasz z kolesiem którego ststy są na poziomie 54/63 to musisz napie... ile wejdzie on jak ma zapłacić to i tak zapłaci, on nie kontroluje puli dla niego istotne jest to co sie dzieje teraz! Nawet jak przegaszto nie bedziesz sobie pluł w brode że pozwoliłeś mu za "darmo" dojść do showdownu!

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    203
    zacznij od 1/2 centki oczywiście nie wstyd,każdy się uczy.

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Jak już było powiedziane czyli trochę wiecej pf, więcej na flopie, na turnie call, na river bym spasował (poza kolorem niemała szansa na strita)

    Cytat Zamieszczone przez Klemenso Zobacz posta
    Te stawki to Cie o palpitacje sere przyprawią, dużo gram na takich stawkach i moja rada jest tak BET BET BET a z taką ręką każdy w kolicach pota! Jeżeli grasz z kolesiem którego ststy są na poziomie 54/63 to musisz napie... ile wejdzie on jak ma zapłacić to i tak zapłaci, on nie kontroluje puli dla niego istotne jest to co sie dzieje teraz! Nawet jak przegaszto nie bedziesz sobie pluł w brode że pozwoliłeś mu za "darmo" dojść do showdownu!
    Skąd wiesz że JEGO o palpitacje serca przyprawiają? Może Ciebie. Mi np się tu gra całkiem przyjemnie i łatwo i mam dobre wyniki i wcale aż tak nie napierdalam jak piszesz.

    Jak będzie tak napierdalał to nie będzie sobie pluł w brodę że pozwolił za darmo dojść do showdownu ale czasem będzie sobie pluł brodę jak sie easy zestackuje z tp na 2 parki czy seta. IMO ze średnimi rękami nie warto przesadzać np tp z kickerem niższym od J. No i staty 54/63 są niemożliwe

  9. #9
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    24
    no tak takie stay są nie możliwe

  10. #10
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    24
    a teraz jak patrze to nawet poprzestawialem cyferki a nie tylko kolejność
    Ale to wina mojej dysleksji, dysortografji i wszystkich dys.. jakie mogą być