Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23
  1. #1
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    Czy możecie mi pomóc i wytłumaczyć o co chodzi z tym Titan Pokerm. Firma jest reklamowana na tej stronie i mowa tam jest, że dają za pierwszy depozyt 100 procent bonusu. Wpłaciłem 50 USD i NIC. Bonusu nie mam. Czy coś jeszcze powinienem zrobić, aby go otrzymać?

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    669
    http://www.titanpoker.com/matchbonus_june05.html

    1. Zarejestruj się na forum.
    2. Przeczytaj warunki otrzymania bonusu (link powyżej).

    Musisz uzbierać odpowiednią ilość gwiazdek, żeby otrzymać bonus. Gwiazdki dostajesz za granie.

    3. Potwierdź, że przeczytałeś i post do kasacji.

    BTW. Minąłeś się trochę z tematyką - 'poker w internecie' to lepszy dział na takie pytanie.

  3. #3
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    130
    Jako, ze temat i tak nie zostal skasowany to mam i ja jeszcze jedno pytanie dotyczace Titana.
    Przy wycofywaniu wygranych z mojego konta na Titanie do MoneyBookers wyskoczylo mi cos takiego:

    "Please also note that the poker room reserves the right to refund winnings to any payment method you
    have used to deposit with up to the total amount you deposited, in accordance with international
    banking regulations."

    i nie bardzo rozumiem o co im chodzi.
    Czy to jakis haczyk na ludzi?
    Zdeponowalem jakas kwote wczesniej, teraz to co wybieram to same wygrane a kwota depozytu nadal mi lezy na moim koncie w Titanie.
    Czy jest sie czego obawiac?

  4. #4
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    pewnie wplaciłeś inną metodą i bodajże pierwszy depozyt może być jedynie wypłacony jak sie wpłaciło.

  5. #5
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    130
    Wplacilem swoj pierwszy depozyt przez MoneyBookers i teraz zlecam wyplate wiekszosci tego co mam na Titanie wlasnie do MoneyBookers.
    Ale problem jest tez inny - mam na koncie w Titanie nagrody wygrane we freerollach, ktore to nagrody wygralem przed wplaceniem swojego pierwszego depozytu. I boje sie zeby mi tu nie zaczeli robic trudnosci.

  6. #6
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    a to nie wiem

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    teraz bodajze jest support w jezyku polskim, wiec nie powinienes miec problemow z wyjasnieniem tej sprawy.

  8. #8
    cześć mam problem z ustawieniem czasu w titan poker jak wiecie gdzie jest opcja zmiany czasu to powiedzcie mi dzieki

  9. #9
    jeszcze jedno. Do czego są potrzebne prawdziwe pieniądze w turniejach bezpłatnych? Czy poprostu mósze zrobić pierwszy depozyt?

  10. #10
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    only wawa
    Posty
    124
    nie da sie zmienic czasu na titanie i z tego co wiem to po prostu musisz zrobic pierwszy depozyt