Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23
  1. #11
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    3
    to prawda że za każdą zaproszoną osobą w titan poker dostaje się 75$??

  2. #12
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    551
    Najlepiej pytaj support tam dowiesz się o aktualnych promocjach oraz dopytasz o szczególy poszczególnych z nich.

  3. #13
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627

  4. #14
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    529
    Czy ktos wypłacał może pieniądze z Titana na konto bankowe?
    Ile czasu idzie kasa i czy trzeba im wysyłać jakieś skany rachunków, bo słyszałem o czymś takim.

  5. #15
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    211
    Kasa idzie standardowo 3-5 dni.Wypłacałem bez żadnych kłopotów na konto.Lepiej jednak założyć konto Neteller lub Moneybookers,jest to co prawda nieco droższe,ale wtedy już nie żadnych problemów po procedurze weryfikacyjnej.pozdrawiam

  6. #16
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    529
    Żadnych problemów po procedurze weryfikacyjnej?
    Co masz na mysli ?

  7. #17
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Witam
    Zlecilem wyplate z titana i mam banie bo chcialem wyplacic na netelera a wyplacilem nie wiem gdzie. Co oznacza to takie zolte?? Ze gdzie niby ta kasa ma przyjsc? Wyplacilem w piatek a na netku narazie nie ma kasy i w oczekujacych na titanie tez nie ma.

  8. #18
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    only wawa
    Posty
    124
    Zdaje sie ze jakis czek.
    Może możesz ich poprosic zeby to anulowali.

  9. #19
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    A nie chce mi sie do nich pisac, zreszta pewnie juz za pozno bo nie mozna anulowac w lobby. Na szczescie jakies grosze tak wyplacilem.
    Tez mi sie wydaje, ze to czek to najwyzej pojde do banku i moze jakis wielkich oplat nie bedzie i dostane na kebaba lol.

  10. #20
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    210
    najlepiej to chyba w bzwbk za 20pln... realizacja kolo miecha, wiec nie jest tak pieknie jak ci sie moze zdawac :P ... a w innych bankach az szkoda gadac...