Strona 3 z 13 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 124
  1. #21
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    215
    To nie był cash, tylko Liga. Dobrze pamietam.
    Pula rzeczywiscie byla ogromna...
    czekaj czekaj ile to bylo?
    SB (czyli Ty) = 50
    BB = 100
    Fold = 0
    Limp = 100
    Ja = 100+400
    Fold = 0
    Fold = 0

    Pula 750, 450 do dolozenia ze smieciem w reku, co prawda smiec jest w kolorze i do tego pot oddsy.

  2. #22
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    165
    to chyab coś Ci się popieprzyły gry, bo graliśmy cashpowy stolik na 3 koło bilardu, gdzie zaczynalismy ja polsat i wojtek i to było wtedy gdy padł rekord ludzi (mój brat złapał pokera królewskiego). Ty dołączyłeś po godzinie czasu między czasie paweł włożył dużo kasy na stół potem pijany ciachol. Ty dosiadłeś ost. a w rozdaniu grał polsat,wojtek ciachol, pawel ty i ja. wiec jak nie pamietasz to prosze byś sie nie odzywał i nie wymyślał tu nie wiem jakich rozdan ok?

    przypomne Ci flopa : 3, 8, 3 i na roverze mi 3 weszła i karee mialem, teraz sobie przypominasz?

  3. #23
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    28
    A wy dalej swoje... Lepiej byście usiedli przy piwku i sobie na spokojnie wszystko wyjaśnili a nie zasmieciacie forum Proponuje aby zacząc pisać o czyms bardziej pozytecznym np o sukcesach/porażkach w grze internetowej albo o problematycznych rozdaniach. Wtedy więcej osób włączy się do dyskusji.

  4. #24
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    215
    inaczej pamietamy to rozdanie... do zgody nie dojdziemy...

    Mario, Romus mial dzisiaj dobry dzien na Uni. zaliczyl 3 stoly finalowe cfaniak.

  5. #25
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    28
    Nice Mi na Unibecie nic nie idzie... A wjakich turkach gral?

  6. #26
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    186
    beznadziejnych ;D
    nie pytaj ;D

  7. #27
    witam! widze ze troche sie dzialo kiedy mnie nie bylo:P mam pytanko do Wojtka moze by zrobic turniej w niedziele tak dla rozgrzewki przed liga?

  8. #28
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    186
    Niedziela to troszke pozno! Ja proponuje dzis w sobote rano wyjezdzam i nie bedzie mnie w naszym pieknym slonecznym kraju

  9. #29
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    215
    "Niedziela to troszke pozno! Ja proponuje dzis w sobote rano..."

    Apeluję o używanie znaków interpunkcyjnych. Gdybym to przeczytał w sobotę rano to byl sie zawiesił napewno :P

  10. #30
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    314
    hehe nooo ta sobota rano bylaby przerazajaca:P ale tak czy siak celibatu nalezy dochowac zaczynamy 1 wrzesnia chocby sie walilo i palilo