Strona 2 z 13 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 124
  1. #11
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    314
    jakby ktos sie pytal od nastepnego tygodnia wznawiamy turnieje w klubie Kaktus 3-go Maja 72

    wtorki liga - buyin 40zl
    czwartki rebuy - buyin 10zl, rebuy 20zl, addon w przerwie 20zl
    niedziela terminator - buyin 10+10zl

  2. #12
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    165
    Wojtek jezeli juz zmieniamy wtorek i niedziele to dobrze by było zmienic tez czwartek chyba wszystkim by toodpowiadało myśle żetak buin 20zł, rebuy 30zł wkońcu trzeba iść do przodu

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    314
    masz addona za 20zl dodanego

  4. #14
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    165
    zbytnio wiele on nie zmienia chodzi o to by gra była bardziej rozważna by nie wchodzili ludzie z 2,3 na każde podbicie, trochę się wtedy człwiek namyśli jak pomysli że ma zapłacić 30zł. troche odpadnie może graczy ale za to gra będzie o wiele ciekawsza i wyrównana, może niech ionni sie tez wyp;owiedzą?

  5. #15
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    314
    JO! niech sie wypowiedza

  6. #16
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    215
    żeby nie wchodzić z 23 trzeba potrafić grać. jak nie wiesz ze nie powinienes tego robic to chocby rebuy byl za 100 to i tak bedziesz wchodzil.
    Odnosnie wchodzenia z shitem w rozdanie, Pucia, nie wymagaj od ludzi zeby nie robili czegos co sam robisz. Kazdy gra jak lubi, jak potrafi i jaki w danym dniu ma humor. A Ty masz wiedzieć że All In w czwartek to nie do konca znaczy to samo co we wtorek.

    A na koniec powiem, ze jesli juz na sile mamy cos zmienic w tym rebuyu to Buyin bym zrobil w takiej samej cenie co rebuy i addon

  7. #17
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    165
    kuba ale nie myl wchodzenia 2/3 na kazde wejscie z wejsciem j/3 w kolorz na SB i przy calym stoliku w rozdaniu. to 2 zupełnie 2 różne sytuacje.

  8. #18
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    28
    Oj dzieci, dzieci Dajcie sobie buzi i będzie po sprawie Zgadzam sie tutaj z Kubą że jeżeli cos zmieniać we wtorkowym turnieju to tylko wpisowe w celu zwiększenia puli. Zwiekszenie rebuya i tak nic tutaj nie da. Wiekszośc graczy i tak sie nie będzie dokupywać.
    P.s. Kuba jak tam na Unibiedzie idzie?

  9. #19
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    215
    Cytat Zamieszczone przez PuCiA85 Zobacz posta
    kuba ale nie myl wchodzenia 2/3 na kazde wejscie z wejsciem j/3 w kolorz na SB i przy calym stoliku w rozdaniu. to 2 zupełnie 2 różne sytuacje.
    okey Pucia.
    czyli uważasz że Twoje zagranie wtedy bylo poprawne?

  10. #20
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    165
    biorąc pod uwagę tamten cashowy stolik to tak, przypomnij sobie rozdanie, ile osób weszło, jaka pula do zgarnięcia, pozycję moją i mój stack (najwiekszy miałem ze wszystkich) jeśli dodasz to do siebie to wyjdzie Ci prosty wynik.

    a propo gram trochę większą ilość rąk nie tylko AK-A10 ale wszystko zależy od puli i pozycji więc głupich rozdań to mi nie zarzucaj.
    Ostatnio edytowane przez PuCiA85 ; 26-08-2009 o 14:04