Strona 23 z 25 PierwszyPierwszy ... 132122232425 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 221 do 230 z 250
  1. #221
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    23
    A Bugi to nie Warszawka?

  2. #222
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    151
    nie wiem, temu pytam

  3. #223
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Szczecinek
    Posty
    199
    Cytat Zamieszczone przez bugilugi Zobacz posta
    Kolega, ktorego nie znasz byl drugi czyli ja
    ogolnie dominowaly pary
    dzieki za udany turniej!
    pozdrawiam
    Bugi
    Troszeczke zamieszania jeszcze chciałem wprowadzić ) oczywiscie zajales drugie miejsce i jeszcze raz gratuluje

  4. #224
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    TOP 10

    1. Dżacek
    2. Bugi
    3. Jaro
    4. Egon
    5. Gremir
    6. Teki
    7. Polus
    8. Oppa
    9. Player
    10 Balon

    Gratulujemy Dżackowki! Jak i całej finałowej 10-tce.

    Stolik finałowy trwał 7 godzin i naprawdę upłynął w miłej atmosferze

    Zagrało łącznie 87 osób (55 piątek, 32 sobota), niestety frekwencja poniżej oczekiwań szczególnie z powodu graczy sobotnich, którzy nie przybyli i nie raczyli się nawet wypisać, czym utrudnili znacznie organizację i grę zawodnikom.

    Mam nadzieję, że wszystkim bardzo przypadł do gustu tego typu turniej i w najbliższym czasie spotkamy się ponownie w równie miłym gronie

    Zdjęcia oraz relacja dostępne wkrótce.

    Pozdrawiam
    Rebel

  5. #225
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    Cytat Zamieszczone przez palo Zobacz posta
    alchemik twoj faworyt w top10 a udalo ci sie z nim chociaz zagrac?
    jeśli masz na myśli Oppe to nie udało mi się z nim zagrać bo niestety odpadłem w 2 zagranej przez siebie ręce pierwszego dnia...

    tak czy siak podziwiam kolegów że pozwalają komuś takiemu grać ze sobą przy stoliku no i żeby było śmieszniej to właśnie ten OSOBNIK pilnował porządku przy stoliku, upominał jak ktoś pomylił blindy i ogólnie "p...lił" w prawie każdym rozdaniu...

    jeśli już zdecydowaliście się dać drugą szansę to IMO powinien siedzieć cicho i się nie wychylać i małymi kroczkami zdobyć chociaż małą część zaufania a nie jak wielu z Was zauważyło "kozaczyć"... przy ogólnej akceptacji prawie wszystkich graczy na finałowym stoliku...

    podziwiam anielską cierpliwość no ale to wasza sprawa z kim gracie... jak już mówiłem następnym razem zaproście Żabe to nawet dealer nie będzie Wam potrzebny na stole...

  6. #226
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    153
    Cytat Zamieszczone przez alchemik Zobacz posta

    tak czy siak podziwiam kolegów że pozwalają komuś takiemu grać ze sobą przy stoliku no i żeby było śmieszniej to właśnie ten OSOBNIK pilnował porządku przy stoliku, upominał jak ktoś pomylił blindy i ogólnie "p...lił" w prawie każdym rozdaniu...

    jeśli już zdecydowaliście się dać drugą szansę to IMO powinien siedzieć cicho i się nie wychylać i małymi kroczkami zdobyć chociaż małą część zaufania a nie jak wielu z Was zauważyło "kozaczyć"... przy ogólnej akceptacji prawie wszystkich graczy na finałowym stoliku...
    mozesz mi powiedziec o czym Ty mowisz kolego? byles tam w ogole ze gadasz takie rzeczy?

  7. #227
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    hmm, kojarzę nick Oppy dość nieciekawie, czy Wy pozwoliliście mu zagrać turniej? omg

    edit: a już mi się przypomniało, to nie ta osoba, która odpadła szybko z unibet open i chciała się wyrejestrować przez soft i wypłacić kasę? jeśli tak to szkoda gadać

  8. #228
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    To był USOP.

    Tak tylko koryguję mashka
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 01-06-2009 o 18:29

  9. #229
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    669
    Cytat Zamieszczone przez oppa Zobacz posta
    mozesz mi powiedziec o czym Ty mowisz kolego? byles tam w ogole ze gadasz takie rzeczy?
    Grałem z Tobą w piątek i niedzielę i jestem zaskoczony Twoim brakiem pokory i ogólną beztroską. Gdy ktoś nie wrzucił blinda, ante czy zrobił inny tego typu błąd, na ogół byłeś pierwszym, który zgłaszał pomyłkę. Ty!? Po Twojej zagrywce na poznańskim USOPie miałeś jeszcze czelność bawić się w pokerowego stróża. Gdzie Ty masz honor!? Z mojej strony akurat nie doczekałeś się nieprzyjemności (właściwie sam się dziwię dlaczego), ale ciesz się, że nie grałeś przy jednym stole z niektórymi poznańskimi graczami, bo nie zostawiliby na Tobie suchej nitki, a tak mogłeś pograć spokojnie, bo większość uczestników turnieju po prostu nie wiedziała kim jesteś.

    Wcześniej nie miałem okazji Cię poznać, ale po tym turnieju uważam, że jesteś denerwującym debilem.

    Dziwi mnie też akceptacja Oppy przez wielu poznańskich graczy. Nie rozumiem tego, czy miało miejsce jakieś cudowne zadośćuczynienie czy co!?
    Ostatnio edytowane przez player ; 01-06-2009 o 19:48

  10. #230
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    153
    Wydaje mi sie ze jezeli ktos ma jakikolwiek problem to powinien o tym porozmawiac na zywo a nie piszac na forum zasmiecajac turniejowy topic, nie chce kontynuowac tej niepotrzebnej dyskusji.

    Z calym szacunkiem Player a takze inni gracze, NIGDY ale to NIGDY nie mialem na mysli zloscliwosci proszac o wrzucenie blinda czy ante podczas tego turnieju, wszystko to bylo z mojej strony uprzejme i jestem pewien ze osoby ktore maja choc troszke sympatii w moja strone to potwierdza, to co zrobilem na USOPie to jedna sprawa, ale wiem ze na tym turnieju nie zrobilem kompletnie nic, co moglo by sie odznaczyc jakimkolwiek negatywnym odbiorem z kogokolwiek strony, dlatego calkowicie nie zgadzam sie z tym co piszesz. Mozesz mnie nie lubic, ale nie masz prawa mnie obrazac. To co nabroilem to nabroilem, ale na takie traktowanie kolego nie zasluguje.

    Nie zgrywalem zadnego kozaka podczas turnieju, nie wiem po co to wymyslacie...z mojej strony na ten temat to wszystko.