Strona 13 z 25 PierwszyPierwszy ... 3111213141523 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 250
  1. #121
    Łeeeeee,bez krupierów???? Rebel,jak coś to mogę przywieźć jedną zaprzyjaźnioną,tyle że nikt się już nie skupi na grze...hehehe...A tak wogóle to co to za niespodzianka??? Jak za brak krupierów to mam nadzieję tak minimum po 0,7 JD na głowę.
    Pozdrawiam!

  2. #122
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    W Polsce można znaleźć piękne kobiety
    W Polsce można znaleźć inteligentne kobiety
    W Polsce można znaleźć sympatyczne kobiety
    W Polsce można znaleźć utalentowane kobiety
    W Polsce można znaleźć dyspozycyjne kobiety
    W Polsce można znaleźć "pokerowe" kobiety

    ale...

    Znaleźć 8 pięknych, inteligentych, sympatycznych kobiet, które są utalentowane, zainteresowane pokerem i dyspozycyjne przez cały weekend... już znacznie TRUDNIEJ !

    Edit: ale... jeśli ktoś zna taką "gromadkę" to C'MON !!!

    Pozdr
    Reb
    Ostatnio edytowane przez Rebel ; 23-05-2009 o 14:11

  3. #123
    Szkoda cholera, bo to duze ulatwienie, moze sami krupierzy, ktorzy beda grali zdecyduja sie na dealowanie za innych?
    Ostatnio edytowane przez snoopski ; 23-05-2009 o 17:39

  4. #124
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    To prawda, że szybko przyzwyczajamy się do wygody, ale pamiętamy, że przez 2 lata PPT radziło sobie świetnie bez krupierów, więc mam nadzieję, że nie utrudni nam to, aż tak mocno gry.

    Z Naszej strony mogę obiecać, że do września, kiedy planujemy zagrać w gronie już dużo większym, wyszkolimy własną kadrę wspaniałych krupierek

    Pozdr
    Reb

  5. #125
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    296
    Cytat Zamieszczone przez Rebel Zobacz posta
    Z Naszej strony mogę obiecać, że do września, kiedy planujemy zagrać w gronie już dużo większym, wyszkolimy własną kadrę wspaniałych krupierek
    No i wlasnie dlatego nie ma krupierow

  6. #126
    Dołączył
    Jul 2008
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    152
    Jak to scoker, przeciez przy dobrym losowaniu i tak przynajmniej jeden krupier na stoliku bedzie

  7. #127
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    296
    Nie o to mi chodzilo. Chodzilo mi o to, ze jakby chcieli tez krupierow, a nie tylko krupierki, to by znalezli.

    Ale kazdy prowadzi swoj biznes jak chce, moze chca zachecic ponetnymi krupierkami naszych pokerzystow:P

  8. #128
    Dołączył
    Jul 2008
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    152
    no ja wiem o co chodzi i nawet wysune antyfeministyczny wniosek, ze krupierzy lepiej rozdaja

  9. #129
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    ZIELONA GÓRA
    Posty
    30
    sobota najlepiej -jestem dojezdny i mimo mety w Poznaniu nie chce komus 3 dni na chacie siedzieć

  10. #130
    Cytat Zamieszczone przez Foka1989 Zobacz posta
    no ja wiem o co chodzi i nawet wysune antyfeministyczny wniosek, ze krupierzy lepiej rozdaja
    No nie wiem Foka, w Łodzi mi taki "pioch" rozdawałeś, że się prawie wyblindowałem