Strona 11 z 12 PierwszyPierwszy ... 9101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 111
  1. #101
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    czestochowa
    Posty
    212
    jednak co fakt to fakt...

  2. #102
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    13
    a kiedy bedzie taki nastepny turniej ?

  3. #103
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    czestochowa
    Posty
    212
    tak sobie mysle...ze skoro nic sie nie dzieje w sprawie ligowej to moze by tak wrocic do tego co dzialo sie 5,4,3,2 lata temu kiedy to gralismy sobie co tydzien turniejki z 2x takim wpisowym jak w tej chwili w czwartek...co to powoduje a wiec to ,ze jest spadek frekwencji,aleee jesli teraz gra prawie 50 osob to przypuszczam ,ze spadla by ona do okolo 20 osob co powoduje bardzo fajny turniej z wiekszymi nagrodami,w krotszym czasie...do tego dochdzi stopniowy progres poziomu gry,gdyz jesli wiecej wplacimy bardziej szanujemy zetony i myslimy intensywniej nad sytuacjami na stole uwazam po prostu ze jesli grac to na powaznie ,a nie dla zabawy...! takie jest moje zdanie dziekuje i do zobaczenia :P
    licze na opinie....:] pozdro

  4. #104
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Czestochowa
    Posty
    63
    slusznie Daro mozemy nawet zwiekszyc buy in do 200 zeta, wtedy sie przekonamy jeszcze mozniej kto szanuje zetony lol. Ja to bym chcial zeby wrocily jeszcze starsze czasy ze za lige tak jak jest np na slasku byly jakies pucharki albo male nagrody, tak zeby pozniej miec jakas pamiatke ze sie gralo, a wpisowe to mysle ze powinno byc okolo 50 zl choc to moze troche za duzo, niech bedzie takie zeby kazdego bylo stac zagrac

  5. #105
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    7
    Myślę że to dobry pomysł tylko boje się, że frekwencja będzie malała jak to było w lidze betsson...

  6. #106
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    20
    to może w najbliższy czwartek zagramy turka z wpisowym 50pln? wtedy przekonamy sie jakie bedzie zainteresowanie i frekwencjano chyba ze innny dzien,sroda,piatek? co wy na to?

  7. #107
    Garantované turnaje 2010
    sorry, że trochę nie w temacie ale może reflektowałby ktoś na mały wypadzik "za miasto"; mam tu na myśli sobotni side event...?

  8. #108
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    czestochowa
    Posty
    212
    jak sie wszystko zrobi z glowa to musi byc dobrze bo jest duzo chetnych do gry...a to ze z glowa bedzie zorganizowane mamy jak w banku gdyz zajmuje sie tym Rysiu...

  9. #109
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Czestochowa
    Posty
    63
    a wiadomo ze wszystkie Ryski to fajne chlopy moze niech babcia zrobi sonde , w kazdym razie ja jestem za przywroceniem pucharkow dla 3 pierwszych ludzi tak jak to jest w ligach na slasku

  10. #110
    Hallo,

    mam pytanie, czy 12-16 kwiecień planujecie jakiś turniej lub cash w czestochowie?
    Jestem tam tydzień na szkoleniu i chętnie bym wyskoczył coś pograć.
    thx