Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20
  1. #11
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    9
    ja na poczatku w sng gram kazda reke..nie staraj sie grac tight bo nic nie uzyskasz..popatrz jakie karty przewaznie dochodza..czasami warto wejsc z para 10 lub tez nizsza..nie chodzi o to zeby zarobic jednym wejsciem 1600 bo mozesz stracic tez 1600..wszystko zzalezy od flopa i od stawek za jakie grasz..

  2. #12
    Dołączył
    Oct 2008
    Przegląda
    zg/w-w/w-wa
    Posty
    42
    Cytat Zamieszczone przez garniacha Zobacz posta
    ja na poczatku w sng gram kazda reke..nie staraj sie grac tight bo nic nie uzyskasz..popatrz jakie karty przewaznie dochodza..czasami warto wejsc z para 10 lub tez nizsza..nie chodzi o to zeby zarobic jednym wejsciem 1600 bo mozesz stracic tez 1600..wszystko zzalezy od flopa i od stawek za jakie grasz..
    lol

  3. #13
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Generalnie cały post jest bombowy, ale to szczególnie:

    Cytat Zamieszczone przez garniacha Zobacz posta
    popatrz jakie karty przewaznie dochodza
    Możesz nam objawić jakie to?

  4. #14
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    157
    Cytat Zamieszczone przez garniacha Zobacz posta
    ja na poczatku w sng gram kazda reke..nie staraj sie grac tight bo nic nie uzyskasz..popatrz jakie karty przewaznie dochodza..czasami warto wejsc z para 10 lub tez nizsza..nie chodzi o to zeby zarobic jednym wejsciem 1600 bo mozesz stracic tez 1600..wszystko zzalezy od flopa i od stawek za jakie grasz..
    szczerze to dawanie takich porad powinno byc karane :P

  5. #15
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Mikołów
    Posty
    264
    Cytat Zamieszczone przez garniacha Zobacz posta
    ja na poczatku w sng gram kazda reke..nie staraj sie grac tight bo nic nie uzyskasz..popatrz jakie karty przewaznie dochodza..czasami warto wejsc z para 10 lub tez nizsza..nie chodzi o to zeby zarobic jednym wejsciem 1600 bo mozesz stracic tez 1600..wszystko zzalezy od flopa i od stawek za jakie grasz..
    na jakim sofcie grasz i jaki masz nick jeśli można wiedzieć?? Chciałbym się przysiąść, pooglądać jak grasz i poduczyć trochę

  6. #16
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    264
    Przeczytalem ostatnio wszystkie posty garniachy (10) i troche sie usmialem Coz za sposob budowania zdan, coz za styl wypowiedzi..
    Moj sposob na SNG to duzo gry z pozycji, wywieranie presji w fazie bubble na shortach. Dokladnie, FE to najlepszy przyjaciel

  7. #17
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    256
    Cytat Zamieszczone przez tapczan Zobacz posta
    To Twoja praca domowa. Samemu sobie policz, to łatwiej zapamietasz.
    http://forum.pokerzysta.pl/dla-pocza...atora-icm.html

    Potem możesz pobawić się programem "Sng Wizard". Jest płatny, ale przez pierwszy bodaj miesiąc działa jako trial.

    Btw skup się na graniu przy 5,6 graczach i bubblu. To tutaj ustawiasz sobie pozycję na końcówkę, czyli grę o pierwsze miejsce. Dużo łatwiej kraść, łatwiej się też wycofać, nie odpadając. Przy trzech graczach właściwie niewiele zdziałasz, w tym momencie (statystycznie) większość zależy od stacka.
    Tapczan, masz u mnie browar

    Analiza gry na SNG Wiz, agresywniejsza gra z pozycji przy 5,6, (oraz gra ultra-tight na 8,9,10, którą już wcześniej stosowałem) efekt:

    1sze: 0,210526316
    2gie: 0,131578947
    3cie: 0,184210526
    bez kasy: 0,473684211

    roi: 0,5598 :|
    itm: 0,5263

    Niby próbka mała (50 turniejów - 1 table), wpisowe niskie (1e+0,1), ..ale efekty widać jak na dłoni

    Dzięki i pozdr!

  8. #18
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Witam,
    nie chciałem zakładać nowego wątku więc podbijam tutaj.

    Mam zamiar przejść z NL25 FR i SH na SnG. Grałem niewiele sitów jak już to dla sportu łącznie może z 200/300 od 1$ do 5$. Próbka żadna więc nie ma o czym mówić ale wrażenia miałem dobre i myślę że jest szansa na dodatnie ROI

    Teraz moje pytanie: od czego zacząć jeśli chodzi o naukę, jakie książki/artykuły w ogóle jakimi zagadnieniami strategicznymi powinienem się zająć na początku. Grałem sity raczej na czutkę stosując to co stosowałem w cashach.

    Na początek chce grać turbo 6max na PS za 3.25$ 4 stoły(z tego co pamiętam to tam miałem najlepsze wyniki jeśli chodzi o SnG)

    pozdro

  9. #19
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    107
    SnG Wizard i analiza późnej fazy gry (all-in, fold).
    +
    ChrisV SNG stuff: Partial SNG book

  10. #20
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    459
    Na tych 6os za 3.25 nie da sie byc w plecy. Folduj wszystko na poczatku oprocz AA i KK (podbijaj pf co najmniej do 200). Od 50/100 steale i ICM.