Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    22
    Cześć, mam mały problem, z Holdem Magerem w sieci Boss Media - nie potrafię tego skonfigurować i ze sobą połączyć (na Unibecie bez problemu śmiga), a z BM mam małe problemy, ktoś ma może dostęp do jakiegoś tutoriala, albo sam by wytłumaczył krok po kroku , z tego co się dowiedziałem to potrzeba HH - no to mam.. ale co dalej

    i odp na 1 posta który się pewnie pojawi... tak umiem korzystać z Google
    Ostatnio edytowane przez Baikal ; 10-05-2009 o 12:41

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    107
    W HH ustawiasz autokonwersję rozdań z BMdo jakiegoś folderu. W HM ustawiasz katalog autoimportu na ten folder i powinno wszystko działać.

    Jeśli to wyjaśnienie nie pomogło to napisz w którym momencie masz problem. Czy HH konwertuje bez problemu ręce (to podstawowy punkt)

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    22
    no więc tak: utworzyłem folder na pulpicie, odpaliłem HH, ręce mi przerobiło wszystkie, ustawiam w HM autoimport z tego folderu - wszystko jest OK, mogę sprawdzić historię rąk , odtworzyć, sprawdzić graficznie itp. klikam Hud optios, Relunch HUD, nawet pokazuje mi stolik, że jestem na takim, ale statystyk (HUD przy stoliku nie ma ), może te ręce musiał bym gdzieś indziej wkleić?, albo zmienić sieć - do wyboru są oczywiście wszystkie - ongame, microgaming pokerstats itd. ale nie ma BM - może trzeba wybrać jakas. ..

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    107
    W dodawaniu stolików w HUDzie musisz przenieść ten czerwony znaczek na stolik z tym samym numerem i dopiero wtedy kliknąć ok. Robisz tak?

  5. #5
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    22
    tak, oczywiście wiem jak to działa, korzystałem na innej platformie



    OK mam ! dzięki za troszkę nakierowanie mnie już wszystko przetestowane , zaimportowane 30 K rąk :P i jazda !


    mam jeszcze 1 pytanko można ustawić jakoś, żeb statystyki nie przeskakiwały razem?, tzn, ruszam na 1 stoliku i na 2 też się rusza, czasmi jest ok, czasmi wędrują nie tam gdzie trzeba - tzn. nie są przy właściwych graczach ;/
    Ostatnio edytowane przez Baikal ; 12-05-2009 o 22:36

  6. #6
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    100
    Mam problem z HUD'em. Wczesniej wszystko śmigało bardzo dobrze. Teraz nie wiem czemu ale Hud nie wyświetla sie na części stolików. Wszystko jest pododawane ręcznie, jak zawsze było.



    Spotkał sie ktoś z takim problemem?
    Ostatnio edytowane przez herek ; 03-12-2009 o 13:46

  7. #7
    ja jak jeszcze niedawno gralem na bm to musialem kazdy stol za kazdym razem dodawac przez table findera

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez herek Zobacz posta
    Mam problem z HUD'em. Wczesniej wszystko śmigało bardzo dobrze. Teraz nie wiem czemu ale Hud nie wyświetla sie na części stolików. Wszystko jest pododawane ręcznie, jak zawsze było.



    Spotkał sie ktoś z takim problemem?
    ja mialem takie cos na sieci merge z merge converterem, ale po prostu po kilku rozdaniach wiecej wszystko sie pokazywalo. moze za malo rak pobral jeszcze?

  9. #9
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    100
    Jest ustawione ze po 1 ręce. Nigdy wcześniej tak nie było. Wszystko śmigało bardzo dobrze.
    Oczywiście wszystko dodate table finderem.