Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 100

Wątek: statystyki s&g

  1. #1
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    4
    Witam!

    Czy prowadzicie sobie jakies statystyki rozegranych turniejow sit&go(znaczy typu dlugosc trwania, miejsce itp)?

    Jak myslicie jaki jest dobry zwrot z tego typu turniejow?
    czy srednia 0,5*buy-in z turnieju to dobra srednia(na niskich buyinach do $30)


    pozdrawiam
    krzyk

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    Rozumiem ze chodzi o to ze na kazdym sng jestes srednio 0,5 buyina do przodu czyli za kazdego zainwestowanego $1 dostajesz $1,5? Jeśli tak to ROI masz na poziomie 50% co jest wynikiem bardzo dobrym, ale bardzo ciezkim do utrzymania w dluzszym okresie

  3. #3
    ja zacząłem robić takie statystyki od początku grudnia.
    postawiłem sobie za cel rozegrać 100 SnG za 11$ i wowczas zobaczyc jak mi idzie.

    innych gier zupelnie nie gram, skupiam sie tylko na jednym formacie na jednym pokeroomie. do kazdego turnieju staram sie wchodzic maksymalnie skupiony, bez picia, bez palenia, bez gg obok, bez przegladania internetu,wylaczony telefon, itd.
    do tego notatki o graczach, nonstop obserwacja stolu nawet jesli nie gram. i na kazdy turniej z góry zakładam strategię na pierwszy etap - albo gram tight i powoli buduje stack bez ryzykownych zagrań i wykorzystuje ten image pozniej do ewentualnych blefów, albo od poczatku gram loose i staram sie jak najtaniej obejrzec flopa i w razie czego wydoić wyższe karty niskim silniejszymi ukladami, grajac agresywnie.

    ciezko powiedziec co jest skuteczniejsze, ale na razie druga metoda zdaje sie przynosic wieksze rezultaty, przy graniu tight popadam w paranoje i blindy zaczynaja mnie zżerać i potem gram praktycznie "na doczekanie" co jest najgorszą strategią z możliwych.

    chetnie uslysze o waszych strategiach na takie sng.
    pzdr
    m.

  4. #4
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    Moim zdaniem najlepsza strategia na takie 9-10 osobowe SNG wyglada tak: Na poczatku gramy tight, bez niepotrzebnych A10 AJ uffsuit z early position itd. Wraz z rosnieciem blindow i odpadaniem graczy zaczynamy grac coraz bardziej agresywnie. Kradniemy blindy itd. Staramy sie kontrolowac stolik. Najgorszy sposob to gra na przeczekanie zeby dostac sie ITM. W fazie gdy zostalo 4-5 graczy a platne sa 3 miejsca trzeba grac bardzo agresywnie. Osobiscie to wlasnie w tej fazie SNG zdobywam wieksza czesc swoich zetonow.

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    285
    Cytat Zamieszczone przez zdzisio
    Najgorszy sposob to gra na przeczekanie zeby dostac sie ITM. W fazie gdy zostalo 4-5 graczy a platne sa 3 miejsca trzeba grac bardzo agresywnie. Osobiscie to wlasnie w tej fazie SNG zdobywam wieksza czesc swoich zetonow.
    Tak wlasnie zaczalem grac po lekturze Haringtona i musze przyznac ze moje wyniki zmienily sie na korzysc diametralnie. Na stolikach $11 i $22 rzadko kiedy ludzie maja "odwage" grac bardzo agresywnie na bublu.

  6. #6
    Dołączył
    Jun 2004
    Przegląda
    Radom
    Posty
    217
    ilość sitów ---ROI ----ZYSK
    72 ----40,79% ---$206,40
    ----ITM% ----$$$/hour
    48,61% ---- $4,91

    Miejsce Ile miejsc
    1 9
    2 15
    3 11
    inne 37
    SUMA 72
    To sa moje statystyki prowadzone na sitach za 6.5$ przez ostatnie 10 dni
    Wiem moim problemem jest zamalo wygrywam 1v1 grrrr

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2005
    Posty
    15
    Od paru tygodni gram tylko sity(5.50$) na razie wygląda to tak:

    1miejsce-20
    2miejsce-18
    3miejsce-14
    Pozostale-61

    Masa co to jest ROI i jak się to oblicza?
    Podobnie jak zdzisio najwięcej żetonów zdobywam kiedy zostaje 4-5 graczy.Po prostu wszyscy grają wtedy ostrożnie,nikt nie chce odpaść przed płatnymi miejscami.

  8. #8
    Dołączył
    Jun 2004
    Przegląda
    Radom
    Posty
    217
    ROI - Return of investment a liczy sie tak np grales 10 sitów za 6,5$ = 65$ zainwestowanych a wyciagnales 200$ czyli (200$-65$)/65$*100= 207,9%

  9. #9
    Dołączył
    Aug 2005
    Posty
    239
    Ciekawy temat, tez postanowiłem rozpocząć prowadzenie statystyk.
    I tak po 20 turniejach na stołach 5.5$:

    ilość sitów: 20
    ROI: 95.45%
    zysk: 105$
    ITM: 65%
    $$$/turniej: 5,25$

    1 miejsce: 4
    2 miejsce: 5
    3 miejsce: 4
    pozostałe: 7

    Edit: ciutke się pomyliłem w obliczeniach, dopiero teraz zauważyłem

  10. Jeśli potraficie utrzymać ROI w okolicach 40% to jest to zajefajny wynik.
    Ciekawy link: statystyki ZeeJustina - dla niego ROI 30% to 'sick luck', czyli normalnie zadowala się znacznie niższym. :lol:

    pzdr.
    Chris