Strona 8 z 10 PierwszyPierwszy ... 678910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 100

Wątek: statystyki s&g

  1. #71

    no to w takim razie moje.
    jak z nich widac, statystyka nabiera sensu faktycznie po 100 turniejach, widac stale trendy wtedy i poziom ROI jaki jestem w stanie ogarnąć grając sporadycznie i różnych warunkach .
    Coż, chyba jeszcze dużo pracy przede mną

  2. #72
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    poker
    Posty
    517
    statystki po 70 turniejach w sieci B2B



  3. #73
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    Nie chciałbym zakładać nowego wątku a ostatnio ostro dostałem po tyłku grając drawy w sitach

    Jak waszym zdaniem powinno rozgrywać się takie drawy przy agresywnym przeciwniku (10-osobowy turniej)

    1)Straight & Flush draw
    2)Straight Draw
    3)Flush Draw

    Z doświadczenia wiem, że dobieranie nie jest prawidłowym zagraniem w związku z tym:
    Re-raise all-in czy fold ?

  4. #74
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    597
    jak gramy sita turbo, to wg mnie mozna dawac all-inami na flopie z flush drawami, a juz w ogle z S&F Draw, jak nie jest to turbo to trzeba sie zastanowic Pamiętaj, że jak dasz all-ina to twoje szanse na wygrana nie rownaja sie tylko szansie dozbierania, ale rowniez szansie spasowania przez przeciwnika.

  5. #75
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Tarnobrzeg
    Posty
    467
    Może ktoś udostępnić ten program w excelu ze statystykami, bo niestety po formacie stracilem plik, a serwer na którym ktoś tu wyżej podal linka wygasl.
    dzięk z góry.

  6. #76
    Cytat Zamieszczone przez _BezCenny Zobacz posta
    Może ktoś udostępnić ten program w excelu ze statystykami, bo niestety po formacie stracilem plik, a serwer na którym ktoś tu wyżej podal linka wygasl.
    dzięk z góry.
    rownież przyłączam się do prośby...

  7. #77
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    120
    Ostatnio zaczalem grac tylko i wylacznie sity i mtts. Stoliki mnie znudzily. Gram max 4 na raz od 25$ do 50$, jednak staram sie nie grac wiecej niz 3, glownie holdem, czasem wskocze na omhahi/lo. Zauwazylem, ze przy graniu sitow nie ma takich swingow bankrolla jak na stolikach, a po za tym sprawiaja mi duzo wiecej przyjemnosci. Jezeli chodzi o statystyki to polecam stronke:
    http://www.sharkscope.com/index.html
    Wszytkie wieksze sieci tam sa, mozna wiec znalezc sobie swoje statsy no i co wazniejsze przeciwnikow z jakimi gracie - od razu widac kto jaki poziom reprezentuje

  8. #78
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Jedynym minusem sharkscope jest to, że nie podaje wyników z turniejów rebuy, a tak pozatym jest ok.

    Dave

  9. #79
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    120
    Wydaje mi sie ze podaje nawet tylko wyniki z sit&go, a nie zawiera duzych mtts.

  10. #80
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    To źle Ci się wydaję. Gram only MTTs i są tam moje wyniki.

    Dave