Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 100

Wątek: statystyki s&g

  1. #21
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez ArkadiuZz
    Śr.czas HU: 14 min
    14 minut????
    to chyba bardzo szybko ja kiedys probwalem grac hu, ale czasmi trwaly ponad godzine, wiec mi sie odechcialo

    A grales tam gdzie blindy zmieniaja sie co iles rozdan (tak jak jest chyba na bet365)czy co jakis czas ?

    bo ja gralem 7 minut levele wiec moze dlatego tak strasznie dlugo

  2. #22
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    Tez gram z podwyższającymi się blindami co 7 minut. Średnia pojedynków zaniżają słabi gracze jak ja to na nich wołam "all-in in my face", koleżce nudzi sie gra po 5 minutach i all-in pre flop cały czas :twisted:, oczywiście noble nie składa się tylko z takich graczy, choć nie ukryje, że jest to pewne urozmaicenie gry. Masa jest graczy jak mi sie wydaje z Ringów(grają żeby podszkolić reading skill), którzy podbijają z 10% kart, dlatego łatwo ich załatwić w 10 min. Jak teraz zaglądam w staty, najdłuższe moje HU trwają około 31 minut, najkrótszy - 15 sekund (jedno wygrane rozdanie)
    Na Noble dostajesz 1000 żetonów po 28 min gry blindy 50/100, w tym momencie gdy wejscie wynosi 1/10 twoich chipow zaczyna sie dziac loteria, jeżeli trafisz na kozaka co go agresywne podbicie nie przestraszą. Dlatego ostateczny cios zadaje na 20/40 i 30/60 - Czas to pieniądz ;d

    Grasz pewnie dłużej bo grasz na wysokich buy-in, mój bankroll narazie mi nie może na to pozwolić. Ciekawi mnie tylko ile dostajecie żetonów na początku i do jakich blindow najcześciej dochodzisz?

    Btw. Często oglądam jak grają playerzy na najwyższych buy-in dostępnych w noble - 100$+5 ; 200$+10 i powiem ci, że oprócz stałych graczy, którzy tną ze sobą 20-30 min trafiają się 5 min epizody desperatów, tak jak napisałem w innym poście, co po przegranej koleś zaczał niemal płakać na czacie i pisać, że gracz, który z nim wygrał 2 razy pod rząd, zrujnował mu życie

    Pzdr600 jak najdłuższej serii w HU
    :roll:

  3. #23
    Dołączył
    Mar 2005
    Posty
    112
    Jeśli chodzi o Justina to roi 30% z gier 200$+ (bo gra glownie 400-1000)
    jest poprostu niewyobrazalnie wysokie,podam tu przyklad ze dobre roi z 200$ sng to .....6%.

    Aha teraz jeszcze raz sie przyjrzalem ze jego wyniki nie sa miarodajne,jakby rozegral jakies 500 gier to mozna dopiero cos powiedziec.

  4. #24
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    252
    nazwa tematu skojarzyła mi sie z statystykami typu,procent ogladalnosci flopa sredni pot itd. ciekawy jestem jak wygladaja te statystyki(jak dotad nie grałem nigdzie gdzie były by takie statystyki) czy po prostu poziom znacznie odbiega od ring games?domyslam sie ze poziom jest sporo nizszy,ale zbyt malo rozegralem SNG,zeby byc tego pewnym no i na ile ten poziom jest nizszy od stolików,jesli w ogole jest nizszy...?Chcialbym poprostu obejrzeć takie statsy nic wiecej z czystej ciekawosci.

  5. #25
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    648
    Gra się troche inaczej, tak jakby zabawniej, wiecej happy all-in'ów Dostajesz 77 i walisz all-in i wtedy wszyscy książkowi wyjadacze easy fold, a ty zgardziasz spore blindy ...
    Na poczatku mojej bardzo krótkiej kariery grałem troche SnG, zawsze grałem bardzo agresywnie, czesto zbierałem same blindy, ale ma to jedna wspaniała zalete, po pewnym czasie ludziom puszczają zawory i potrafią się dołożyć np. z KQ na KK czy AKs. Nie prowadziłem statystyk, ale powiem tak, jak nie wyleciałem jakoś bad beat'owo, np. KK vs AK preflop all-ins to praktycznie zawsze do 1-3 się dostałem ... (Grałem SnG od 1€ do 50€), ale chciałbym zauważyć powód dlaczego przestałem je grać. Tutaj pan Masa ładnie nam napisał wkład: 2065$, zwrot: 2597, zysk: 532$ i najważniejsze czas: 154h.

    *Liczmy 8h/day to wychodzi 19 dni grania.

    Akurat teraz zmieniłem pokerroom na PartyPoker i zrobiłem ok 250$ w 8h max (Omaha 0.25/0.50 ring game i troche Holdem'a 0.25/0.50), po 20h nawet jak będę miał jakieś super bad beat'y to dojade do tych 523$. Wiec zastanówcie się sami czy jest sens grać, np. 2/3 miesiąca dla takiego efektu?

    ** Nie wiem jak gra Masa, może on nie jest odpowiednim przykładem, możliwe, że Warsaw czy Doli mieli by dużo większy zysk przy mniejszym czasie, ale z tego co wiem to też preferują gre stolikową.

  6. #26
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Jaki najdłuższy loose streak (position 4-10) zanotowaliście grając SnG?

  7. #27
    Dołączył
    Jun 2004
    Przegląda
    Radom
    Posty
    217
    ja mialem najwiecej to 9 sicikow przegranych pod rzad

  8. #28
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Czyli ze mną jeszcze nie jest najgorzej 8)

  9. #29
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    32
    8 sitow do tylu czarna seria az zal wspominac

  10. #30
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    648
    A ja się po 4-5 wpieniałem Dobrze, że już tego shit'u nie gram ....