Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: zaproszenie !!

  1. #11
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    131
    Witam wszystkich!!
    Jesteśmy po kolejnym turnieju w Da Vinci , na pierwszym było nas 19 osób a teraz w piątek brało udział 34-osby w samym turnieju a mieliśmy jeszcze dwa stoły na których były grane casch-e , szkoda że tak mało piszecie na ten temat warto by było napisać co było dobre a co złe , wszystkie opinie są cenne .Oto pierwsza premiowana czwórka :
    1.KROP
    2.STATEK
    3.MAIKEL
    4.MANIEK
    Pozdrawiam i zapraszam na kolejny piątek .

  2. #12
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    7
    Witam
    proszę poprawić pisownie - Majkel na 3 miejscu (to ja )
    było bardzo spoko! w piątek też się melduję już ze znajomymi
    proponuje przygotować wcześniej losowanie miejsc, i w miarę szybko zacząć, o 19:30 co by już wszyscy przy stolikach siedzieli,
    można by też pomyśleć o ustaleniu jakiś zasad co robimy gdy:
    np. osoba rozdająca nie spali karty, rozdając odwróci 1 lub 2 lub więcej, ktoś zaśnie mając jeszcze żetony itd.
    możliwe że są jakieś ogólne zasady co robić w takich przypadkach, nie wiem, grałem 1 raz z osobami spoza kręgu moich znajomych.
    jak ktoś ma takie zasady to nich przyniesie je ze sobą na następny turniej.
    Pozdro

  3. #13
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    131
    Witam !!
    Dziś piątek !!! Zapraszam wszystkich chętnych na turniej Texas hold'em 20 wpisowe, 20rebuys, 20add-on oczywiście do Da Vinci Club na Pomorzanach .

  4. #14
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    131
    Witam !!
    Jesteśmy po kolejnym turnieju w Da Vinci Club , w grze brało udziałto 22-graczy , myślę że było wszystko OK , jak nie to proszę o uwagi . O to lista finałowa;
    1. FERDEK -500
    2. MARIO -300
    3. DANIEL -200
    4. EBER
    5. STATEK
    6. OSCAR
    7. MAJKEL
    8. PRZEMO
    9. KROP
    10.DEVES
    Gratulacje dla wszystkich i zapraszam na kolejny piątek ,zapisy do godz.18,30 lub na forum.
    Pozdrawiam

  5. #15
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    131
    Błąd na 10 miejscu, Devs-poprawnie !!

  6. #16
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Blad to jest na 1 miejscu, Fertek a nie D...

  7. #17
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    167
    ORGANIZACJA , ATMOSFERA , LOKAL na wysokim poziomie bardzo fajnie sie gralo pozdrawiam

  8. #18
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    131
    Witam !!
    Dziś wielki mecz Barca z Menchester !!
    Jesteśmy w Clubie i zapraszamy na wspólne oglądanie meczu , możliwe też że zrobimy cashe lub może turniej Sit&Go ??