Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 82
  1. #1
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Jelenia Gora
    Posty
    177
    Witam, jestem z Jeleniej Góry. Szukam 2-3 graczy do pokerka.

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    27
    Byłbym zainteresowany. Masz juz kogoś? Masz stół, żetony?

  3. #3
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Kamienna Góra
    Posty
    61
    Jestem z Kamiennej Góry, sam mam problem,, żeby znaleźć więcej niż kilka osób do gry (obecnie mam mniej lub,bardziej staly 5 osobowy sklad. Bylbym rowniez chetny. Mam 500 zetonow. gg 12858925
    Ostatnio edytowane przez Rave ; 13-05-2009 o 19:34

  4. #4
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    6
    Witam
    Studiuje w Jeleniej Gorze, w ktorej jestem od poniedzialku do piatku. Mam zetony. Jestem jak najbardziej chetny na gre pozostaje tylko sprawa dogadania. Moj nr gg 4410350
    Ostatnio edytowane przez seaars ; 12-05-2009 o 11:37

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    2
    ja mieszkam 2km od jeleniej moge grac moje gg 5476268

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    14
    jestem z Wlenia, wiec 18 km od jg .. mamy tu 5-osobową ekipę z którą gramy raz w tygodniu.. mamy zetony, stol, lokal w którym bez przeszkód możemy grać nawet do późnych godzin.

    Do jg zagrac chetnie nie jeden z nas by sie wybral.. ew mozemy przyjac jakas ekipe u nas zrobic turniej

    a oto foto naszego nowego stolu, produkcji własnej.. co prawda nie skonczony jeszcze bo dojda dodatkowo bandy ale juz jest cos

    Ostatnio edytowane przez Tobi ; 13-07-2009 o 11:23

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    5
    Ja z Kamiennej z checią u nas bym pograł jest ktos jeszcze ??

  8. #8
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Jelenia Gora
    Posty
    177
    Jeśli chodzi o turniej to raczej u was, bo w jeleniej nic sie nie klei. Ja chętnie bym sie wybrał. Pisałeś też, że chętnie byś pojechał do Tawerny, tylko nie masz jak wrócic. Myślałem żeby się wybrac w tą niedzielę. Jeśli są chętni na wyjazd, to dajcie znac. Wyjazd z Jeleniej, potem mogę odwieźc do Wlenia.

  9. #9
    Witam .
    myślę , że 5-6 graczy z JG mógłbym zorganizować na jakąś grę .
    co do ligi wakacyjnej pewnie też będę szurał autem , także może będziemy się mogli jakoś dogadać

  10. #10
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    14
    mi nie chodziło że nie mam jak wrócić bo autkiem można zawsze jechać .. mi chodziło bardziej o to że w poniedziałek na 8 do pracy trzeba a w najlepszym wypadku gra w Tawernie kończy się po północy + 2h jazdy powrotnej to jest po 2 ... i to w najlepszym przypadku.. no ale można się poświęcić dla pokerka jak coś to myślę ze 2-4 osoby ode mnie by się skusiły ..

    fajnie też było by się gdzieś umówić i zagrać razem ..