Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy ... 56789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 82
  1. #61
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Kamienna Góra
    Posty
    61
    OK- super, że zebrało się kilkanaście os. Mam prośę mógłby mi ktoś na PM wysłać jakiś nr kontaktowy do siebie, na wypadek gdybym nie mógł znaleźć miejscówki?
    Czy raczej trafię bez problemu?

  2. #62
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    14
    Czyli rozumiem, że jakby okazało się że na mecz jednak nie pojedziemy bo coś, to można śmiało nie zapowiedzianym wpaść ?

  3. #63
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Jelenia Góra
    Posty
    23
    grunwaldzka 29 duży biały budynek z automyjnią warsztatem i restauracją vis a vis stacji tesco(druga strona ulicy) lub obok budującej się castoramy.
    miejsca mamy na jakies 45 osob wiec jak ktos się jeszcze ogarnie do 19:55 to niech wpada
    pzdr

  4. #64
    budynek kojarze ( biały z wielospadowym dachem , prawda ? )
    ale jakby ktoś mi powiedział , jak się tam wchodzi , żeby na tą osławioną górę się dostać , to byłbym niesamowicie wdzięczny

  5. #65
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    25
    no... po schodach?

  6. #66
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Jelenia Góra
    Posty
    23
    jedyne schody(widac od ulicy) nad drzwiami wejsciowymi jest napis dyspensa

  7. #67
    czyli najprościej jak się da
    dzięki

  8. #68
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    25
    a ja jeszcze korzystajac z okazji, ze jestem zalogowany przypomne: jak ktos ma zetony, niech zabiera ze soba bo... lepiej jak jest wiecej

  9. #69
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Jelenia Gora
    Posty
    177
    noo... ja mam żeton na myjnie na Orlenie... zabrac?

  10. #70
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    6
    dajcie jutro znać, jak poszło, ile było osób i jak długo trwał turniej. Osobiście jestem zainteresowany + 4-5 osób. Interesuje mnie również informacja, jak dużo osób zrobiła addona. W wypadku gdybym miał grać nie jestem zainteresowany jego użyciem, wiec się zastanawiam czy biorąc udział w tym turnieju na starcie jestem zmuszony do wydania minimum 65zł.

    Wrzuciłem na serwer fajny darmowy programik do zarządzania turniejem pokerowym, może się przydać. Wystarczy, że ktoś z laptopem wpadnie ( http://dadami.pl/pliki/homegame_installer.exe )
    Ostatnio edytowane przez jawamdam ; 14-08-2009 o 22:38