Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 82
  1. #21
    co do tej niedzieli jeszcze wszystko się wyjaśni do sobotniego poranka , możliwe , że będę musiał siedzieć we wro od soboty wieczór do poniedziałku , albo bezpośrednio w niedzielę atak i powrót znając życie koło godz 00 - 01.

  2. #22
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Kamienna Góra
    Posty
    61
    Panowie, to jak- gracie w tę niedzielę? Jeżeli tak, to ja ze "swoją" (co prawda niepełną) ekipą również byśmy się pisali.

    Mam 500 żetonów (w 5 kolorach, i cały zestaw potrzebny do grania, byłoby nas 3- może 4, może nawet sześcioro, jesteśmy z Kamiennej Góry i okolic.

  3. #23
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    25
    sluchajcie to jak jest Was\nas az tylu to moze czas zastanowic sie nad jakas liga? gdyby na poczatek zbieralo sie ok 15 osob mysle, ze byloby sweet. Ja mialbym z 5-8 typa kumajacych baze i napalonych na gre. Troche to dziwne ze JG niby 100k typa i nic ciekawego sie nie dzieje. Na delikatny rozruch miejscowka by sie znalazla zeby grac, trzeba by tylko znalezc sponsora. Wyslalem priva do goscia z betsona w tej sprawie ale narazie echo. Bo do wro tak co tydzien cisnac troche sie nie oplaca, mimo ze kiedys lige skonczylem na 2 mcu to i tak wyszlo -EV. Nawet chlopaki w 5 razy mniejszym Gostyniu organizuja takie tury ze glowa mala. Zastanowcie sie czy byscie sie na takie akcje pisali i jak cos wszystko jest do dogadania.

    Pozdro458

  4. #24
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    14
    z Wlenia jest 5 osób napalonych na gre i w takim turnieju brało by udział 5 osób bankowo ..

    a wiec tak: 5-8 (Bziku69XXX) + 5 (Tobi) + 3-6 (Rave) + 1 (Pasqd) + 1 (jasiu21) + 5-8 (Rufy)

    to wychodzi min 20, max 29 .. można coś wymyśleć

    tylko miejscówka i sponsor reszta pójdzie sama :P

  5. #25
    pomysł mega

  6. #26
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    Cytat Zamieszczone przez Bziku69XXX Zobacz posta
    Wyslalem priva do goscia z betsona w tej sprawie ale narazie echo.
    Betssona sobie podarujcie...od pewnego czasu są z nimi problemy

    http://forum.pokerzysta.pl/betsson/1...ze-z-ligi.html

    Dałem Pasqd namiary na Unibet

  7. #27
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Kamienna Góra
    Posty
    61
    Tobi, widziałem, że ustawiacie się na grę we Wleniu, właśnie, w barze "Biały Domek", piszę odnosnie tegoż pomysłu...
    Musiałbym wiedzieć do jutra (musze mieć czas na dogranie szczegółów u siebie), czy ta niedziela jest aktualna jeszcze... Dogadywałeś się z innymi? Tzn. Pasqdem, Rufy'm itd.?

    Można by coś zagrać np. koło 16, bo widzę, że troszkę osób mogłoby się uzbierać. Wpisowe niezbyt duże np. 50 zł, rebuy'e itp szczególy to już kwestia dogadadnia na miejscu.

    Jeżeli nie macie miejscówy we Wleniu, to być może ktoś z chętnych ma coś u siebie, piszcie, bo czasu coraz mniej... Jeżeli nie w ten weekend (choć szkoda byłby niezmiernie go przepuścić)można już usstawiać się na kolejny. Ważne, że jest pomysł i spory (wg mnie )odzew.

  8. #28
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Jelenia Gora
    Posty
    177
    Sluchajcie, załatwiamy miejsce do grania w JG. Jest propozycja cotygodniowego grania (byc moze z jakims sponsorem). Co powiecie na 25 pln wpisowego (5 za udostępnienie miejsca, 20 do puli) +1 rebuy, 1 addon? Czy może freez z wyższym wpisowym? W poniedziałek się wyjaśni czy mamy miejsce czy nie do tego czasu zastanówmy się, jaki to miałby byc turniej. I moze sporządzmy wstępną listę uczestników, żebyśmy wiedzieli na czym stoimy, żeby jak przyjdzie co do czego nie zjawiło się 5 osób zamiast 20?
    Ostatnio edytowane przez Pasqd ; 18-07-2009 o 01:41

  9. #29
    jak dla mnie bomba , chętnie pomogę w organizowaniu , mam tylko nadzieję , że to nie będzie niedziela :P

    a wśrod znajomych zarządzę jutro małą reorganizację zatem

    pzdr

  10. #30
    Witam.

    jakby ktoś miał ochotę wybrać się jutro do Wrocławia na Ligę , to mam miejsce na 2 osoby , tyle tylko , że będę niestety wracał dopiero w poniedziałek rano.

    pozdrawiam.