Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 57
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Wrocek,Wroclove, Breslau
    Posty
    969
    Puchar Polski w Pokera Tajskiego
    Wrocław 27 czerwca 2009 r.


    Wszystkich sympatyków Pokera Tajskiego zapraszamy do udziału w I Nieoficjalnym Pucharze Polski w Pokera Tajskiego.
    Impreza odbędzie się 27 czerwca 2009 roku ( sobota) przy okazji kolejnego turnieju USOP we Wrocławiu w klubie Stajnia nr 8a przy ul. Sienkiewicza 8a o godz.14:00


    1.Opłata za uczestnictwo 40 zł+ wpisowe 400 zł ( do puli nagród – przewidujemy 5 nagród) W ramach opłaty za uczestnictwo przewidziano ciepły posiłek dla uczestników oraz puchary i dyplomy.

    System rozgrywek:

    1.Zawody rozgrywane będą w 30 -to rozdaniowych rundach. Czas przewidziany na każdą rundę max 90 minut. Po każdej rundzie przerwa 15 minut.

    2.Po każdej rundzie „odpadają” z gry zawodnicy, którzy uzyskali ostatnie miejsca na poszczególnych stolikach oraz zawodnicy z czwartych miejsc z najgorszymi wynikami tak aby uzyskać największą liczbę zawodników podzielną przez 5.

    3.Po kazdej rundzie "likwiduje sie" stoliki trzyosobowe i zawodnicy z tychże stołów dolosowywani są do stolików czteroosobowych. W przypadku braku stolika trzyosobowego "likwiduje się" stół o najwyzszym numerze.

    4. Gdy w grze pozostanie 8 osób, rozegrana bedzie jedna runda na stolikach czteroosobowych, po której odpadna osoby które zajeły czwarte miejsce oraz osoba z trzeciego miejsca mająca gorszy wynik.

    5.Punkty uzyskane w poszczególnych rundach sumują się.

    6.Na stole finałowym będą rozegrywane rundy 30-to rozdaniowe po kazdej z nich odpada jeden zawodnik z najmniejsza liczba punktów.Zdobywcę Pucharu Polski wyłoni finał 50-cio rozdaniowy.

    Zasady gry w Pokera Tajskiego opracowane przez Amazonita znajdują się na: http://forum.pokerzysta.pl/dolnoslas...son-com-2.html
    Ostatnio edytowane przez zbig2004 ; 17-06-2009 o 16:54

  2. #2
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    1
    Ciekawy pomysł, chyba się skusze jeśli bedzie wariant 2.

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Wrocek,Wroclove, Breslau
    Posty
    969
    Cieszy mnie tak szeroki odzew
    Czyżby tylko Wrocław grał w Taja?

  4. #4
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Warszawa też gra!! Ale problemem może być termin... Mało czasu przed rozpoczęciem USOP, zaczyna sie o 14...

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Wrocek,Wroclove, Breslau
    Posty
    969
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniels Zobacz posta
    Warszawa też gra!! Ale problemem może być termin... Mało czasu przed rozpoczęciem USOP, zaczyna sie o 14...
    W takim razie może jakieś propozycje. Chciałem zrobic pierwsze zawody jako impreze towarzysząca. Turniej przy 30 osobach potrwa jakieś 7 godzin i znalezienie jakies luki czasowej w czasie USOP jest trudne chyba , ze zaczniemy o pólnocy z soboty na niedzielę albo w niedziele o 7 rano

  6. #6
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Tomaszow i Warszawa
    Posty
    21
    Z Warszawy na pewno przyjedzie paru zawodników. Już zbieramy ekipę. Tylko aby wszystko było jasne, tzn. dzień i godzina rozpoczęcia.
    Co do wpisowego to skoro ma to być "turniej", to chyba wariant drugi nie wchodzi w grę. Gramy w wawie zwykle po 3zł lub 5zł od punktu i wiemy, że nie trudno się "wysypać" na półtora "kółka" więc jeśli będzie po 5zł to ktoś może być lekko rozczarowany, że zapłacił za turniej np. 2 tysie

    W każdym razie pomysł jest extra. Ja już mam w aucie komplet i to zawodników, którzy nie będą grać w usopie więc myślę, że frekfencja dopisze.

    Dajcie znać o konkretnych terminach. Aby nie 29go bo jest Piotra i Pawła więc duuuużo warszawiaków nie będzie "w stanie" grać, a co dopiero prowadzić samochód

  7. #7
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Tomaszow i Warszawa
    Posty
    21
    Jakoś brak odzewu z waszej strony.... Wakacje już macie czy jak ?!

    Po głębszej dyskusji na ten temat doszliśmy do wniosku, że ten puchar polski to niezły pomysł lecz mamy kilka uwag.
    1. Jak już wspomniałem wcześniej opcja nr2 jest nie bardzo ze względu na możliwość przegrania sporej ilości "biletów narodowego banku polskiego". Wyglądało by to raczej jak jedna wielka cash'ówka, a nie jak turniej. Prawdę mówiąc nie chce się nam jechać tyle kilometrów ( mimo, że Wrocek to piękne miasto ), tylko po to by zagrać kolejną cash'ówkę, tym bardziej, że w wawie ich nie brakuje.
    2. Opcja ograniczenia czasowego też raczej nie wchodzi w grę, ze względu na zwykłą możliwość przeciągania. Np. komuś pójdzie nieźle w pierwszych paru rozdaniach i będzie zwlekał z każdym następnym wyjściem. I co ? Żółtą kartkę dostanie ??

    Reszta jest nieźle pomyślana, o ile będzie sporo chętnych.
    Z tego co czytałem to macie we Wrocławiu paru graczy. Poznań też się udzielał, no i w Wawie mamy paru "tajskich". Że o graczach przyjeżdżających na USOP nie wspomnę.
    Więc czekamy na jakieś wieści.

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Wawa
    Posty
    187
    Proponuje zrobic ten turniej taja w sobote, wtedy ci co chcieliby zagrac i w USOP i w taja zapisaliby sie na USOP 1A czyli w piatek i sobota bylaby dla nich dniem wolnym. Drodzy organizatorzy napiszcie co o tym sadzicie. Tylko w miare szybko prosba o oficjalny termin gdyz ja np. jestem juz zapisany na USOP w sobote i chcialbym miec czas na ewentualne zmiany.
    Pozdrawiam
    Karelli

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Wrocek,Wroclove, Breslau
    Posty
    969
    Cytat Zamieszczone przez karelli Zobacz posta
    Proponuje zrobic ten turniej taja w sobote, wtedy ci co chcieliby zagrac i w USOP i w taja zapisaliby sie na USOP 1A czyli w piatek i sobota bylaby dla nich dniem wolnym. Drodzy organizatorzy napiszcie co o tym sadzicie. Tylko w miare szybko prosba o oficjalny termin gdyz ja np. jestem juz zapisany na USOP w sobote i chcialbym miec czas na ewentualne zmiany.
    Pozdrawiam
    Karelli
    Pomysł z sobota jest dobry. Jutro napisze czy wchodzi w rachubę oraz podam ostateczne dane dotyczące regulaminu etc. Przepraszam że nie pisałem wcześniej ale był długi weekend i długo też nie było odzewu...

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Wrocek,Wroclove, Breslau
    Posty
    969
    Zgodnie z sugestią Karelliego turniej odbedzie sie w sobotę 27 czerwca 2009 o godz. 14 w Klubie Stajnia nr 8a przy ul. Sienkiewicza 8a ( w tym klubie w poprzednich latach odbyły się dwa turnieje z serii PPT - wiec większość graczy zna to miejsce - pieszo ok. 10 minut od Hotelu Sofitel)
    Bedzie rozgrywany w wariancie 1 tzn. wpisowe 400+40 zł. Ilość nagród w zależności od liczby uczestników: do 10 - 2 płatne, do 17 - 3, do 24 -4, do 32-5, do 40-6. Szczegółowy regulamin będzie popołudniu. Prosze o wstepne zgłaszanie się - informacja ta potrzebna jest m.in. do określenia zapotrzebowania na catering.
    Obecnie wstępnie chęć udziału w Pucharze Polski w Pokera Tajskiego zgłosili:
    1. Amazonit
    2. Zbig2004
    3. Miś
    4. Alutek
    5. Grabson
    6. Kadziel
    7. Tweety
    8. Greg
    9. Pioter
    10.Karelli
    11.Milus
    12.Lukro
    13.Zidziu
    14.Neolemak
    15.Albert
    16.Losadamos
    17.Pingwin
    18.Prezes
    Ostatnio edytowane przez zbig2004 ; 27-06-2009 o 01:43