Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 66
  1. #11
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    pawelrad jak majac bankroll rzedu 3k mozna grac na stolikach NL 10$ ?

  2. #12
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    tarnobrzeg
    Posty
    208
    Dzięki Poker24 własnie o takie odpowiedzi w tym wątku mi chodziło.Z tym długotrwałym tiltem to miałem raczej na mysli złą passę,wynikającą głownie z moich błędów które brały sie z nerwów po kilku badbeatach :x
    Co do PawelRada fajnie,ze twoj bankrool tyle wynosi,ale nie zawsze chodzi o wygrywanie,a doskonalenie swoich umiejętnosci.

    PS.Bugilugi moje Elo to 1800,zrobiłem II w wieku 16 lat,ale rzuciłem szachy w cholere,bo jakoś nie miałem ochoty trenowac po kilka godzin dziennie,a do tego zmuszał mnie trener. :twisted:

    PS2 PawelRad twoj bankrol wynosi 3K,to czemu marudziłes na turniej HeadsUp w którym gramy na marne 5$?

  3. #13
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    kosmiczny batalion w galaktyce zła
    Posty
    575
    ja tez kiedys cos gralem w szachy ale na duzo nizszym poziomie (1400 ledwo )

    masz racje ze zuciles szachy, lepiej zostac mistrzem swiata w pokera niz w szachy :twisted:

    http://patrolp.republika.pl
    PS2 PawelRad twoj bankrol wynosi 3K,to czemu marudziłes na turniej HeadsUp w którym gramy na marne 5$?
    no wlasnie to samo sobie pomyslalem
    Ostatnio edytowane przez radek0444 ; 09-01-2015 o 11:32

  4. #14
    Co do PawelRada fajnie,ze twoj bankrool tyle wynosi,ale nie zawsze chodzi o wygrywanie,a doskonalenie swoich umiejętnosci.
    Ja jak bym z tego nie czerpał zysków to bym już dawno nie grał w pokera bo to była by strata czasu :cry: :cry:

    pawelrad jak majac bankroll rzedu 3k mozna grac na stolikach NL 10$ ?
    Dzięki temu mój bankroll rośnie a w innym przypadku mogł by zmaleć lub wogle zniknąć :P :P :P :P

    PS2 PawelRad twoj bankrol wynosi 3K,to czemu marudziłes na turniej HeadsUp w którym gramy na marne 5$?
    Tu chodzi o zasady by ich dotrzymywać jak ktoś organizuje turniej za 3$ a potem okazuje się , że są tylko za 5$ :cry: :cry: :cry:

  5. #15
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    308
    kakashi: jego brat gra na 10nl

  6. #16
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    522
    edit

  7. #17
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Ostrów Wlkp / Poznan
    Posty
    575
    Cytat Zamieszczone przez Quintana
    PS.Bugilugi moje Elo to 1800,zrobiłem II w wieku 16 lat,ale rzuciłem szachy w cholere,bo jakoś nie miałem ochoty trenowac po kilka godzin dziennie,a do tego zmuszał mnie trener.
    Cytat Zamieszczone przez radek0444
    ja tez kiedys cos gralem w szachy ale na duzo nizszym poziomie (1400 ledwo )

    masz racje ze zuciles szachy, lepiej zostac mistrzem swiata w pokera niz w szachy
    hehe ja mam troche wiecej ale szachy traktuje jako hobby
    P.S turnieje sa fajne szczegolnie Polanicy Zdrój :P
    pozdro :P

  8. #18
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    Cytat Zamieszczone przez amazonit
    Ciekawy temat, dorzucę coś od siebie. Dla mnie przełomowym momentem było rozpoczęcie prowadzenia dokładnych statystyk z gier. Polecam. Są pewnie jakieś programy robiące to automatycznie, osobiście korzystam z arkusza exel'a.
    no to ja ci polecam PokerTrackera, mam do niego (w jęz. angielskim) poradnik, tyczący sie nie tyle jak PT zainstalować i obsługiwać, ale taki, w którym koleś świetnie pisze jak analizować rozdania, jak wyłapywać błędy w swojej grze itp. - znacznie więcej danych do analizy, a dane wrzuca się do programu o nieby szybciej niż używając excela, jak byś chciał to poradnik udostępnię na jakiejś stronce, jeśli język Szekspira nie jest dla ciebie przeszkodą

  9. #19
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    522
    jak byś chciał to poradnik udostępnię na jakiejś stronce, jeśli język Szekspira nie jest dla ciebie przeszkodą[/quote]

    Program PT miałem okazję kiedyś zobaczyć, muszę przyznać że robi wrażenie. Z chęcią zapoznam się z wspomnianym przez Ciebie opisem (myślę, że nie tylko ja).

    Pozdr.

  10. #20
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Bydgoszcz/Poznań
    Posty
    388
    To juz akurat wina samego SB, ktory nie udostepnia Hand Histories.

    ps. rowniez chetnie przeczytam ten poradnik.