Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 42
  1. #21
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    203
    Cytat Zamieszczone przez gregorovius Zobacz posta
    Gram 5 lat w pokera i klopoty mam dawno z tylu easy graczu. Dla przykladu zadko sie allinuje preflop z JJ na cash games, czasem tylko po to zeby zostawic swojego oponenta z zakresem zakiego sie spodziewam daleko z tylu, ale co ty mozesz o tym wiedziec
    oki
    Skoro oceniasz zakres przeciwnika na slabsza karte od twojej preflop to easy allin bez czekania co spadnie na flopie, proste?-A nie sądzisz że akcję dostajesz tylko od lepszych rąk po tym all in?
    Ostatnio edytowane przez easygracz ; 04-05-2009 o 06:26

  2. #22
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    6% 3-bet to wcale nie jest mało, robię 4-beta i niech on się martwi.

  3. #23
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez Stanko111 Zobacz posta
    6% 3-bet to wcale nie jest mało, robię 4-beta i niech on się martwi.
    To jest bardzo mało. Ja mam tyle i wiem co 3betuje i nie jesteś do przodu z JJ tutaj.

  4. #24
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Southampton
    Posty
    263
    Cytat Zamieszczone przez easygracz Zobacz posta
    oki
    Skoro oceniasz zakres przeciwnika na slabsza karte od twojej preflop to easy allin bez czekania co spadnie na flopie, proste?-A nie sądzisz że akcję dostajesz tylko od lepszych rąk po tym all in?
    Oczywiscie ze call dostaniesz od rak AA, KK, QQ, AK innych raczej nie przewiduje, tylko ze wszystko co napisalem wczesniej dotyczylo gry postflop i dylematu co zrobic na niskim flopie a propozycja allin preflop byla swego rodzaju ironia. Wracajac do tematu przewodniego:

    preflop) bet, po raise oponenta 3 bet, jesli sie sklada to ok, jesli dostajemy reraise allin easy fold; jesli call to spodziwamy sie AK lub trapowania z AA, KK, QQ wiec postflop niezaleznie od struktury flopa faworytem nie jestesmy i tak czy tak bedziemy musieli podjac decyzje czy chcemy wrzucic reszte kasy na nasze zdominowane JJ

    ten sposob rozegrania dotyczyl tego konkretnego przeciwnika.
    pozdrawiam

  5. #25
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    % 3-beta jest liczony od wszystkich rąk czy tylko od rąk które się gra? Bo jeśli od wszystkich to 6% to znacznie szerszy zakres niż AA,KK,QQ,AK

  6. #26
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    To jest od wszystkich rak.
    Wg pokerstove to jest 88+,ATs+,KQs,AQo+ ale wiadomo, 3betuje sie roznie, w zaleznosci od sytuacji i nie bedzie sie to dokladnie pokrywac ale mimo wszystko to nie jest AA i KK.

  7. #27
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    559
    Cytat Zamieszczone przez kurak Zobacz posta
    To jest od wszystkich rak.
    Wg pokerstove to jest 88+,ATs+,KQs,AQo+ ale wiadomo, 3betuje sie roznie, w zaleznosci od sytuacji i nie bedzie sie to dokladnie pokrywac ale mimo wszystko to nie jest AA i KK.
    jeszcze zalezy od przeciwinika, na nl50 niektorzy nie beda zabardzo swiadomi pozycyjnie a inni beda.

    potem na flopie, spodziewam sie ze wiekszosc villainow na nl 50 nie bedzie barellowac turna, wiec nie folduje. Jakby villain byl agresywny i spodziewasz sie 3 barellow, to inna bajka.

  8. #28
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez Stanko111 Zobacz posta
    % 3-beta jest liczony od wszystkich rąk czy tylko od rąk które się gra? Bo jeśli od wszystkich to 6% to znacznie szerszy zakres niż AA,KK,QQ,AK
    Lol mistrzu Stanko nie zna podstawowych statystyk.

  9. #29
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez JaysonRR Zobacz posta
    jeszcze zalezy od przeciwinika, na nl50 niektorzy nie beda zabardzo swiadomi pozycyjnie a inni beda.

    potem na flopie, spodziewam sie ze wiekszosc villainow na nl 50 nie bedzie barellowac turna, wiec nie folduje. Jakby villain byl agresywny i spodziewasz sie 3 barellow, to inna bajka.
    Moim zdaniem gracz z 6% 3bet (podobnie jak ja) bardzo tight 3betuje gracza UTG (chyba, że ten jest lagiem) bardzo okazjonalnie blefując.

    Myślę, że JJ+, AK+ i nie słabiej.

    W takim przypadku twoja taktyka nie sprawdzi się. W tym przypadku 19:16, że ma parę (18:1 że lepsza niż twoja). Zarabiasz tylko od cbeta z AK (pod warunkiem, że A lub K nie spadnie na turnie na co jest 16% szans na flopie). A czy na turnie robisz pusha jeżeli nie spadnie? Bo jeżeli nie to dodaj sobie kolejne 16% szans, że A lub K spadnie na riverze. A jeżeli tak to często stackujesz się do wyższej pary.

    No jak bym nie kombinował, to mi fold wychodzi preflop.

    No i nie wiem jak w 3betowanej puli można się spodziewać 3barella. Już na turnie allin leci, chyba, że będa jakieś minbeciki leciały.

  10. #30
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez gregorovius Zobacz posta
    preflop) bet, po raise oponenta 3 bet, jesli sie sklada to ok, jesli dostajemy reraise allin easy fold; jesli call to spodziwamy sie AK lub trapowania z AA, KK, QQ wiec postflop niezaleznie od struktury flopa faworytem nie jestesmy i tak czy tak bedziemy musieli podjac decyzje czy chcemy wrzucic reszte kasy na nasze zdominowane JJ
    Przeciwnik robi 3beta i my ewentualnie 4beta.

    Tylko nie wiem, czemu zakładasz, że nie dostaniesz pusha od AK i się złożysz wtedy tracisz jeszcze więcej i to do gorszej ręki.