Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814


    Z naszych obserwacji wynika, że przypadła wam (mam na myśli ogół graczy) promocja cash is king. Tym razem promocja nazywa się:

    SPRING RACE

    w puli mamy $12.000. Akcja trwa do 17 maja. Zasady są proste. W czasie trwania promocji uzbierać jak najwięcej punktów gracza, bądź rozegrać największą ilość rąk. Na tablicach liderów (aktualizowanych każdego dnia) możecie obserwować aktualne wyniki

    Więcej na temat tej akcji również pod tym linkiem:

    Heypoker.com | Reload Bonus

  2. #2
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Ah cóż to był za weekend.

    Wracając do rzeczywistości chciałem ogłosić wyniki zakończonego właśnie wyścigu oraz podziękować wam za za grę w tym okresie. A mam swoje powody. Okazuje się mianowicie, że jesteśmy (a może lepiej napisać jesteście) w stanie nawiązać walkę z tak silnymi nacjami jak Szwedzi, Finowie czy Duńczycy, którzy do tej pory wszystkie konkursy tego typu rozstrzygali na swoją korzyść. A konkurencja jest silna. Jeden z naszych graczy rozegrał ostatnio całkiem udany turniej zapewniając sobie wygraną w wysokości 105.000 euro

    EPT: Kristoffer Jacobsson vinner €105 000 - Poker.se

    I tak:

    aż 4 graczy z Polski było w kasie za "wyrobienie" największej ilości player points

    do tej grupy dołączyło jeszcze dwóch graczy (plus jeden z tablicy liderów vip), którzy otrzymali nagrody za rozegranie największej liczby rąk w czasie trwania akcji.

    Niniejszym oficjalnie gratuluję i mam nadzieję, że już niebawem zostanie ogłoszona kolejna akcja o podobnym przebiegu.

    Pozdrawiam

    Marcin