Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    18
    Mi bardzo pomogła ta książka, wydaje mi się, że każdy powinien się z nią zapoznać, jakie jest Wasze zdanie?

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    najlepsza książka, jaką czytałem.

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    ja jestem dopiero w trakcie czytania, ale po 25% niestety dla mnie bełkot. To, że nie powinienem tiltowac wiedzialem jzu wczesniej. Ale mam nadzieje ze sie rozkreci

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    ksiazka spoko nie psize nic odkrywczego ale jakos fajnie to zbiera w calosc chcociaz nie wiem czy mi cos pomogla

    no i zakonczenie w ktorym autor psize tak jakby bycie PRo w pokera to najgorsza rzecz na swiecie bo zaczna nas zjadac wyrzuty sumienia ze zabieramy pieniadze innym albo ze pyta czy pokter to naprawde to co chcemy robic przez cale zycie i kilka godzin dzienie siedziec przed monitorem albo przy pokerowym stole ? Jakby inne zawody na swiecie nie polegaly wlasnie czesto na tym ze sie siedzi 8 godzin dzienie i cos robi cesto mao ciekawego ;p

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Bielsko / Gliwice
    Posty
    208
    Cytat Zamieszczone przez Barry Zobacz posta
    najlepsza książka, jaką czytałem.
    +1

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Tez bym przeczytal ale my inglisz is not very gut:/

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    albo ze pyta czy pokter to naprawde to co chcemy robic przez cale zycie i kilka godzin dzienie siedziec przed monitorem albo przy pokerowym stole ? Jakby inne zawody na swiecie nie polegaly wlasnie czesto na tym ze sie siedzi 8 godzin dzienie i cos robi cesto mao ciekawego ;p
    A nawet nie o to chodzi czy malo ciekawego, bo tez siedzi sie przed monitrem czeeeestoo a zarabia duuuuuuuuuuuuuuzoooooo mniej.
    Chodźby jakies 70% urzednikow w administracji panstwowej.
    I nie pisac ze tak nie jest bo mam kilka kolezanek ktore co dzien o 10 mi pisza wstawaj, bo nie mam z kim gadac, a musza siedziec do 15 30 i nie mam co robic hehehe
    Ostatnio edytowane przez kurak ; 26-04-2009 o 23:46

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    18
    Cytat Zamieszczone przez kurak Zobacz posta
    Tez bym przeczytal ale my inglisz is not very gut:/
    Bez obaw to jest taki prosty komunikatywny, nieudziwniony angielski tak na poziomie średniego liceum

    Możecie polecić jakieś inne książki o psychologii pokera?

    Pozdro

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Cytat Zamieszczone przez zadlo Zobacz posta
    Bez obaw to jest taki prosty komunikatywny, nieudziwniony angielski tak na poziomie średniego liceum
    No wiesz ja w liceum mialem inglisz codziennie i normalnie moglem pogadac z kazdym po angielsku.
    A przez 5 lat studiow anglisz mialiem 3 lata chyba, z tego na angielkim moze bylem z 30 razy przez ten czas i wogle zapomnialem wszystko i teraz mi ciezko pare slow do supportu napisac hehhe. A co ciekawe nawet przez 1 rok bylem na zaawansowanym, a teraz podstwaowych zdan nie moge zrozumiec:/

  10. #10
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    18
    To dasz radę!!!
    To gdzieś tkwi w Twojej głowie
    Jazda i do przodu!!!

    Trzymam kciuki


    Pozdro