Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Nowy regulamin

  1. #1
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Juz kilka osob do mnie pisalo, wiec na wszelki wypadek, dzisiaj rozeslalem na priva wszystkim spisany regulamin forum, zapraszam do zapoznania sie i przestrzegania go . Tylko bez paniki ;P

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    669
    Na forum jest kilka rzeczy sprzecznych z regulaminem. Jak rozumiem - to się zmieni. Przydałoby się zrobić ostateczny porządek. :twisted:

  3. #3
    Doli spoko regulamin jest ok a kiedy wieksze zmiany na forum i zaprowadzenie ladu . Ja sie zadowole miejscem na reklame w podpisie oczywiscie bez linków :P :P :P

  4. #4
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    230
    Mnie sie nie podoba punkt o "privach, gg, mailach" etc.
    Jest kilka spraw, w których tylko prywatny kontakt wchodzi w grę , są to rzeczy typu :
    -chciałbym wymienic się z kims historiami rozdan w celu wymiany opinii o grze chyba jasne, ze tych historii nikt nie bedzie publikowal na forum
    -znam sie na sprawach związanych z podatkami, jeśli ktos jest zainteresowany proszę o kontakt
    -ide jutro do knajpy w Krakowie pograc w holdema, kto chetny prosze o kontakt na gg

    I jeszcez kilka innych. Są to ogłoszenia przydatne, dostępne dla wszystkich jednak takie, o których rozmawia się prywatnie. Czy ktos kto chcialby na ww tematy porozmawiac musi czekac az inni się domysla, zeby wyslac priv i nie moze o to poprosic tylko dlatego ze zakazuje tego regulamin ?
    Moim zdaniem to lekka przesada.

    Pozdrawiam

  5. #5
    Cytat Zamieszczone przez BozoTheBanker
    Mnie sie nie podoba punkt o "privach, gg, mailach" etc.

    Ja mysle, ze nie o to Doliemu chodzilo. Ten punkt jest bardziej o sprawach oczywistych typu "Super bonus, szczegoly na priva", "sprzedaje zetony, szczegoly wylacznie na gg", a nie o sprawach drazliwych jak rozmowy o wielkosci wlasnych bankrolli, albo problemy z podatkami czy inne rzeczy , ktore nie powinny byc publikowane.
    No ale Doli moze miec inna interpretacje.

  6. #6
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    230
    "Super bonus, szczegoly na priva", "sprzedaje zetony, szczegoly wylacznie na gg",
    Tutaj sie zgadzam 100% ze to powinno byc zakazane.
    Doli przedstawisz nam ostateczną interpretację, co by nie podpasc w przyszlosci ?

  7. #7
    ja natomiast mialbym taka swoja malutenka prosbe aby w regulaminie umiescic jakas wzmianke o tym, ze forum to nie IRC i posty ktore cala tresc jaka posiadaja to nic nie wnoszace emotiony lub odpowiedz w stylu "ja tez" lub byly ograniczane., Nie wiem czy tylko mnie to denerwuje (jakis wrazliwy moze jestem) ale niektore tematy zamieniaja sie w jedno wielkie smietnisko bez tresci, nie mowie o calkowitym zakazie tego typu postow(bo czasem jest to uzasadnione), ale tak zeby wzmianka w regulaminie w formie prosby badz innej uwagi do userow coby ograniczyc szalenstwa poniektorych. Mam nadzieje ze zostane dobrze zrozumiany

  8. #8
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Dokladnie Bonzo taki jest glowny sens tego zapisu, wiec jezeli piszesz post tego typu ze wymienisz historie rozdan, albo inne o ktorych napisales, to pelna informacja jest zawarta w poscie i nie mam nic przeciwko niemu. Co do tego o czym piszesz dehumanizer, nie chcialem tego wstawiac, bo raz - dwa mozna sobie odpowiedziec, ale jak ktos zacznie zasmiecac notorycznie forum tego typu nic nie wnoszacymi postami to dostanie ostrzezenie.

  9. #9
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    btw. czy ten nowy regulamin nie powinien być przyklejony na stałe w tym dziale forum ?