Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18
  1. #1
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Wlasnie zrobilem maly upgrejd forum, mam nadzieje ze wszystko bedzie dzialac, jak nie to prosze o cierpliwosc, sprobuje jak najszybciej popoprawiac ewentualne bledy.

  2. #2
    W sumie to okej troche sie tnie ale jak poprawisz bedzie dobrze .Kiedy nowe działy?

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    523
    Wszystko ok, tyle tylko ze po tym "upgrejdzie" nie moge wejsc na forum z mojego laptopa. Wyskakuje nastepujacy blad:

    phpBB : Critical Error

    Error doing DB query userdata row fetch

    DEBUG MODE

    SQL Error : 1146 Table 'mdoliwa_forum.phpbb_sessions_keys' doesn't exist

    SELECT u.* FROM phpbb_users u, phpbb_sessions_keys k WHERE u.user_id = 204 AND u.user_active = 1 AND k.user_id = u.user_id AND k.key_id = '7c3d596ed03ab9116c547b0eb678b247'

    Line : 89
    File : sessions.php

  4. #4
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Yep, juz powinno byc ok , zapomnialem malego upgrejdu bazki

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Pleszew
    Posty
    117
    Chciałem tylko zgłosić ze po przeczytaniu tematu(ostatnich postów) i cofnięciu do listy tematów owe wciąż są zaznaczone jako nie przeczytane.
    Po kliknięciu "Oznacz wszystkie tematy jako przeczytane" wywala mnie na główną stronę a tematy po wejściu w dany dział wciąż są oznaczone jako nie przeczytane. Moja przeglądarka to Opera.

  6. #6
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    A jednak. Mam Mozillę i mam to samo co seha. :?

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Tychy
    Posty
    501
    Ja korzystam z Maxthona i to samo :|

    btw.fajna przegladarka, polecam, lepsza od mozilli

  8. #8
    Opera forum nie chcę się załadować do końca ???? :cry: :cry:

  9. #9
    Ja mam tez Operke i u mnie nie ma tego problemu. Mam natomiast podobny problem co seha z przeczytanymi wiadomosciami

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Ja mam Opere i jest gites, nie mam zadnych problemow ;O
    Co do wyzszosci Opery nad FireFoxem nad Maxthonem (lub w innej kolejnosci) nie ma co dyskutowac, bo nie ma sensu, kwestia gustu.
    Jednak wedlug mnie O/FF>M, bo to zupelnie inny engine, jak widze tego buraczanego Internet Explorer'a co ma wiecej dziur niz ser szwajcarski to mnie sciska