Zobacz wyniki ankiety: Jakie dni rozgrywek turniejowych w siedlcach odpowiadały by ci najbardziej?

Głosujących
7. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Poniedziałek

    4 57.14%
  • Wtorek

    1 14.29%
  • Środa

    2 28.57%
  • Czwartek

    0 0%
  • Piątek

    2 28.57%
  • Sobota

    0 0%
  • Niedziela

    2 28.57%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 32
  1. #11
    Ja jestem za towarzyskimi spotkaniami, gra na zetony (za bogaty nie jestem). Nie wiem jak bedzie z moja dyspozycyjnoscia, najlepiej byloby w niedziele, wieczorkiem. Bo to chyba dla wielu ludzi najnudniejszy dzien w tygodniu. Albo piatek, tak na koniec dni roboczych rozerwac sie, wyluzowac.

  2. #12
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    38
    Ja jak najbardziej się piszę, traktując jako nowe doświadczenie, nigdy nie grałem na żywo.

  3. #13
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    38
    Oficjalna informacja dnia 29.04.2009 w środę o godzinie 18:00, odbędzie się pierwsze spotkanie oraz gra cash'owa, w Klubie 8 nie opodal dworca PKP w Siedlcach. Wszystkich zainteresowanych z Siedlec i okolic serdecznie zapraszamy na tą rozgrywkę.

    Tryb Gry: Texas Holdem No Limit
    Blind SB/BB: 0,25/0,50 lub 0,50/1,00 przegłosujemy demokratycznie na miejscu
    Buy In: w zależności od Blind 10-50, 20-100 + parę złotych na piwko

    Informuję że o żetony oraz karty nie musicie się martwić, wszystko w tym temacie jest zorganizowane. Mam jednocześnie nadzieję że osobom które zapowiadały swoją obecność nic nie wypadnie.
    Ostatnio edytowane przez Endurx ; 27-04-2009 o 13:48

  4. #14
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    77
    No to widzimy się jutro o 18, kilka osób zadeklarowało już przyjście na 100%.

  5. #15
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    38
    Tak więc jesteśmy po pierwszych rozgrywkach, gra cash’owa odbyła się dnia 29.04.2009 obecnych było 6 osób NL Holdem 0.25/0.50. Szybko załatwiono nam miejscówkę do gry, w przyszłości zostaną nam zorganizowane odpowiednie warunki do gry tj. stoły przystosowane do gry w pokera, odpowiednie oświetlenie i dostateczna ilość żetonów. Wszystkim obecnym dzięki za grę i pojawienie się.

    Kolejna gra cash’owa już za tydzień 06.05.2009 godzina 18:00 klub 8

    Mam nadzieje na jeszcze lepszą frekwencję, nowi gracze których jeszcze nie poznałem, proszeni są o informowanie mnie o chęci przyjścia pod numerem gg 2479784, ze względu na to że nie wiemy na ile osób załatwiać żetony oraz miejsca do gry.

  6. #16
    Dołączył
    Dec 2004
    Posty
    142
    no i swietnie ze udalo wam sie ruszyc temat , teraz tylko pilnowac by to nie umarlo , cykliczne spotkania beda najlepszym wyjsciem , zamierzam was odwiedzic za pare tygodni , wypijemy jakas flaszke i pogramy jakies sng

  7. #17
    Dołączył
    Dec 2004
    Posty
    142
    endurx zarzucaj tutaj posta za postem by temat byl live
    mile widziana ankietka w co i jak ludzie chca grac, mysle ze wasze spotkania powinny zaczynac sie jakims turbo sng z amly buyinem , czesc ktora odpadnie rozpocznie cash a finalisci i tak dosiada sie do was

  8. #18
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    38
    S&G może jak będzie więcej osób, na razie liczba graczy oraz wyposażenie pozwala tylko na doskonalenie gry cash’owej. Wraz z Panem Rafałem będziemy stopniowo pozyskiwać nowych graczy poprzez różne media. Mam nadzieje że w niedługim czasie będziemy mieli niezbędne wyposażenie oraz liczbę osób do przeprowadzania gier turniejowych. Dzięki Pawle że tak szybko zareagowałeś na naszą chęć gry i pomogłeś w załatwieniu lokalu. Sądzę że teraz już pójdzie dużo łatwiej, ale na pewno nie spocznę na laurach odnośnie organizacji całego przedsięwzięcia.

    P.S Ankiety są w tej chwili bezcelowe mam kontakt do wszystkich którzy odwiedzają wątek oraz wyrazili chęć gry. Szczegóły ustalamy na miejscu telefonicznie oraz przez gg końcowe informacje podaje na forum. Wyniki ankiet przeprowadzonych na forum mogą być zniekształcone gdyż głosują w nich osoby które nigdy w naszej grze nie wzięły i nie wezmą udziału.

  9. #19
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    38
    Dnia 06.05.2009 odbyła się kolejna gra cash’owa nie zabrakło nowych twarzy. mam nadzieję że grono graczy będzie powiększać się z tygodnia na tydzień, tak byśmy mogli zacząć rozgrywać turnieje ligowe które są głównym założeniem naszych spotkań, Do tego czasu pozostaniemy przy rozgrywaniu gier cash’owych 0.25/0.50 . W przyszłym tygodniu klub zorganizuje nam "urzędową" kasetę 500 żetonów, zatem ten kłopot mamy z głowy.

    Kolejne spotkanie dnia 13.05.2009 godzina 18:00 Klub 8, wszystkich nowych jak i znanych mi graczy serdecznie zapraszam. Nowe osoby oraz te do których nie mam jeszcze kontaktu, proszone są o zapowiadanie swojej obecności pod numerem gg 2479784

  10. #20
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    38
    Dnia 13.05.09 odbył się turniej S&G 10, wzięło w nim udział 5 osób, w przyszłym tygodniu spodziewam się frekwencji na poziomie 7-8 osób. Z dobiegających mnie informacji na przyszły tydzień klub załatwi stół pokerowy z prawdziwego zdarzenia oraz kasetę żetonów 500, dzięki czemu będzie można prowadzić rozgrywki w większym gronie.

    Kolejne gry już 20.05.09 godzina 18:00 Klub 8 Zapraszam wszystkich zainteresowanych.

    O chęci przybycia i dołączenia do stolika proszę informować pod numerem gg 2479784. Proszę o punktualność !!!