Zobacz wyniki ankiety: Jakie dni rozgrywek turniejowych w siedlcach odpowiadały by ci najbardziej?

Głosujących
7. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Poniedziałek

    4 57.14%
  • Wtorek

    1 14.29%
  • Środa

    2 28.57%
  • Czwartek

    0 0%
  • Piątek

    2 28.57%
  • Sobota

    0 0%
  • Niedziela

    2 28.57%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 32
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    38
    Ten pomysł był już przedstawiany kilka lat temu kilka osób zgłosiło swojej poprarcie, jednak nie udało nam się, ani zorganizowac wystarczającej grupy osób, ani lokalu choć. W pewnym momencie zaczynałem wiezyć że coś ma szanse sie z tego urodzić gdy osoba podająca sie za przedstawiciela KLUBU 8 w Siedlcach nawiązała z nami kontakt poprzez forum niestety kontakt ten się urwał. Osoby z Siedlec i okolic prosił bym o kontakt na priv i odpowiadanie w tym temacie z propozycjami klubów w ktorych takie turnieje mogłby by sie odbyć napewno ktoś ma odpowiednie kontakty by sprubować coś wspólnie zorganizować ze swojej strony, oferuję prowadzenie strony ligowej oraz pomoc w organizacji

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2004
    Posty
    142
    Witam
    Prowadzący Klub 8 to mój znajomy, za moją propozycją umieścił post o zorganizowaniu u siebie ligi pokerowej .
    Nie ma on najmniejszego doświadczenia z grą , sam nie gra...dlatego tamten post umarł, nie miał kto pociągnąć temat do końca, z własnego doświadczenia wiem że nie jest łatwo.

    Na pewno uda wam się coś zorganizować , ustal w tym poście spotkanie w tym klubie w jakiś dzień tygodnia np. wtorek , nawet jak was będzie 5 osób to zagracie sobie cash albo jakiś sng...zacznie to istnieć, grunt by było cyklicznie.
    Nie myśl o organizowaniu ligi , zgromadź na początek grupę stałych graczy.
    Wyślij prywatne wiadomości do wszystkich którzy uczestniczyli w dyskusji w starym poście o pokerze w Siedlcach.
    Jeśli zorganizujecie się nawet w kilka osób to ja wam pomogę u właściciela ósemki, załatwię wam stół i żetony...

    Pozdrowienia z Piaseczna

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2004
    Posty
    142
    i musicie mieć jednego przedstawiciela, ktoś kto będzie tego organizatorem, do kogo będzie się zgłaszać uwagi, pretensje itd. Nie może mieć tego na głowie właściciel klubu! Organizatorem musi być ktoś od was.

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    77
    Witam! Ja jak najbardziej jestem zainteresowany grą w Siedlcach, kiedyś chyba nawet o tym już gadaliśmy. Prosze o kontakt na gg 9525530

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2004
    Posty
    142
    Vogla ,jeśli chcecie ruszyć temat to róbcie to tu na forum!
    Organizator niech umieści ankietę jaki dzień tygodnia jest najlepiej odbierany przez grających.

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    77
    No więc jeśli jest ktoś z Siedlec chętny pograć czekamy na propozycje jaka forma gry( cash czy turnieje) Wam najbardziej odpowiada, oraz jaki proponujecie BI.

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Sokołów Podlaski
    Posty
    53
    Witam, jeśli chodzi o turnieje to chętnie bym coś pograł jakby by było kilkanaście osób chętnych BI myślę, że w granicach 100-300 zł.
    Obecnie od jakiegoś czasu gramy cash w 4-5 osób, w tym dwie osoby z Siedlec BI 200 zł, także jak ktoś chętny proszę o kontakt.
    GG 6178161

  8. #8
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    163
    Vogla jak bedziecie grac lige tzn s`n go. to jak nie bedzie kolidowało z WLP to moze wpadne od czasu do czasu, bo bywam czasami w rodzinnych stronach

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    77
    Jak najbardziej zapraszamy.

  10. #10
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    38
    Jak narazie jesteśmy w fazie zbierania jakieś stałej ekipy dlatego wszystkich zainteresowanych zapraszam na gg 2479784, jeśli ktoś ma jakieś pomysły lub zaoferuje mi pomoc w organizacji to proszę pod ten numer.

    Zamysł mam taki żeby zebrać 4-10 osób i zagrać jakiegoś casha na stawkach 0,50/1,00 NL dla mnie moze być i wyżej w zależności od tego jakie będą proponowane limity osób które się zjawią, ja się dostosuję mam nadzieję że inni również. I taką gre bym proponował na pierwszy raz żeby był czas załatwić sprawy organizacyjne, ogólny zamysł jest taki żeby grać S&G cyklicznie co tydzień. Jeśli uda się szybko zebrać taką 4-10 osobową ekipę, mam nadzieję że powyższą grę będziemy mogli rozegrać w przyszłym tygodniu, uważam że się uda i tu wszystko w twoich rękach "totempotem", jak odnosisz się do mojego pomysłu?