Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    3
    Witam,

    Miło mi gościć na forum.

    Grałem sporo w FL, przeczytałem też parę książek na ten temat chciałbym jednak przenieść się do odmiany No Limit i teraz pytanie. Proszę o polecenie 2-3 najlepszych Waszych zdaniem książek do Hold'em NL, angielski na szczęście nie stanowi problemu, interesują mnie tylko gry cashowe, będę zaczynał od bardzo niskich/niskich limitów stołów. Które z książek będą najlepsze
    do gry online NL cash games? Planuję przeczytać z 2-3 książki.

    z góry dzięki,
    robo

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    157
    harrington on cash 1 i 2
    proffesional no-limit holdem by ed miller
    no limit holdem theory and practice by ed miller & david sklansky

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    3
    Dzięki, jeżeli ktoś z Was już przeczytał i chciałby sprzedać proszę o priv. Chętnie zakupię.

    dzięki

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    201
    Według mnie, dużo więcej pożytecznych i lepszych jakościowo informacji znajdziesz w artykułach w necie, książki jak książki (raczej gra ABC) akurat Harrington dla początkujących jest dobry, ale to wszystko można dziś znaleźć w artykułach, forach. A najlepszym rozwiązaniem jest wykupienie abonamentu na portalach coachingowych

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    290
    Moim zdaniem żadne. Jak sie jest zupełnie zielonym to wszystko co sie przeczyta jakos tam pomaga. Myśle jednak, że jeśli grasz micro to dużo lepszym rozwiązaniem są fora itp.

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    3
    Akindu, proszę wymień 2-3 Twoim zdaniem najlepsze miejsca w sieci gdzie "coachują", szkolą graczy. Zarówno anglojęzyczne jak i polskojęzyczne.

    Z gory dzięki

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    465
    ja myśle, że POKER STRATEGY. Mają filmiki w wszystkich odmian holdem i na wszystkich limitach. Trzenerzy wszystko wyjaśniają. Mają coaching na wiekszosci roomach w określonych godzinach. Obszerne forum i dobre atrykuły. Dają również 50$ na start. Ja skożystałem. Jeśli byś się rejestrował podaj w okienku rejestracji, że polecone przez Kamilapoker2.

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    274
    Jeśli cash to DeucesCracked, StoxPoker i CardRunners. Na forum 2+2 znajdziesz dużo opinii o ww

  9. #9
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    201
    DeucesCracked - seria Baby Steps, bardzo dobra seria z micro stawek lub The Corner Tree
    CardRunners - seria Myth Via the Red line
    Unipoker - seria soprano z micro, chociaż gra na NL2 nie zadowalała mnie, myślałem, że nagra min. NL10/20

  10. #10
    Cytat Zamieszczone przez Akindu Zobacz posta
    DeucesCracked - seria Baby Steps, bardzo dobra seria z micro stawek lub The Corner Tree
    CardRunners - seria Myth Via the Red line
    Unipoker - seria soprano z micro, chociaż gra na NL2 nie zadowalała mnie, myślałem, że nagra min. NL10/20
    Rowniez polecam DeucesCracked, dodatkowo serie From the Ground Up - 8 czesci lacznie 10h ogladania, obejmuje calosc, preflop, postflop etc. Dobry start na 6Max

    Wykup abonament na miesiac (30$) posciagaj calosc (20gb) i masz co robic na nastepne pol roku.