Strona 1 z 11 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 110
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    315
    Witam



    Z tej strony slazak, niektórzy mogą mnie pamiętać z organizowania lig pokerowych w Fun-City w Katowicach.
    Ruszam z nową inicjatywą, która jest skierowana głównie dla początkujących i średnio zaawansowanych graczy, którzy mają dość przegrywania i chcieli by wygrywać

    Do sedna:
    Chce stworzyć grupę 5-10 osób które będę uczył wygrywającej strategii w turniejach double or nothing, możliwe, że później dojdzie do tego jeszcze nauka standardowych SnG i MTT ale to już niekoniecznie ja.


    Ile można zyskać?
    Grając tą strategią można osiągnąć standardowe 4-7% ROI co w turniejach DON przy multitablingu 9-15 stołów na raz jest dobrym wynikiem wygrywających graczy.

    Grając dziennie po 70-100 turniejów na stawkach 10+1E miesięcznie można zarobić
    100* 11 * 30 * 5% = 1650E plus najwyższy bonus dla moich graczy daje drugie tyle. Takim sposobem można zarobić 3K Euro (13 tys zł) w miesiąc pod warunkiem że dziennie gramy po 5-7h w zależności na ilu stolikach na raz gramy.


    Co ja z tego mam i dlaczego dziele się wiedzą zamiast samemu grać?
    Oczywiście nie robię tego za darmo gdyż dostaje niewielki % rake który wyrabiacie.
    Wiedzą się dzielę, gdyż studiuje w Danii mam coraz mniej czasu na grę jeśli chcę zdobyć jakąś wiedzę na studiach.
    Tak to mam czas dla siebie a na opłaty zarabiacie wy
    Zdobywam doświadczenie w szkoleniu graczy, zarządzaniu graczami i kontaktowaniu się z graczami co mam nadzieję w przyszłości zaprocentuje.


    Dlaczego myślę,że jak już się nauczycie grać nie przejdziecie na inny room z lepszymi ofertami?[/B]

    Mam najlepsze oferty dla moich graczy i myślę, że trudno je będzie przebić.


    W jaki sposób będzie się odbywała nauka strategii?
    - poprzez filmiki instruktarzowe
    - poprzez szkolenia live z użyciem mikogo (podgląd mojego pulpitu przez graczy i podgląd pulpitu graczy przeze mnie) i skype
    - poprzez artykuły o strategii (takich artykułów dużo nie będzie chce się skupić na praktycznym treningu)

    Wymagania jakie stawiam żeby ktoś mógł dołączyć do teamu DON:
    - umiejętność grania na wielu stołach
    - znajomość zasad TH NL i chodzby niewielkie doświadczenie
    - możliwość grania przynajmniej 2h dziennie lub 14 h tygodniowo
    - cotygodniowe pisanie blogu na forum strony Donteam
    - przynajmniej 20E na grę na najniższych stawkach


    Warto jeszcze napisać, że ja nie jestem profesjonalnym trenerem, a granie turniejów DON nie rozwija wszystkich umiejętności pokerowych ale na pewno początkującym graczom pomoże poznać ukryte smaczki gry i siłę agresji oraz pomoże opanować granie tight.

    Moje wykresy z sharkscope z ostatnich dwóch miesięcy




    Jeśli ktoś jest zainteresowany lub ma pytania to proszę o kontakt:
    slazak8@wp.pl
    GG:4497214 (niewidoczny)
    Skype: bartlomiej.ploskonka (niewidoczny)


    Pozdrawiam i powodzenia
    slazak
    Ostatnio edytowane przez slazak8 ; 30-06-2009 o 18:12

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    Dlaczego wyciąłeś wcześniejsze miesiące gry i przedstawiasz tylko 2 ostatnie? Poza tym dziwi mnie obietnica zarobków 3,000 euro miesięcznie jeśli z twoich wykresów wynika że sam zarobiłeś łącznie 1,500euro+rb przez całą karierę.

    Ale powodzenia, będę kibicował

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    315
    Cytat Zamieszczone przez Rado Zobacz posta
    Dlaczego wyciąłeś wcześniejsze miesiące gry i przedstawiasz tylko 2 ostatnie? Poza tym dziwi mnie obietnica zarobków 3,000 euro miesięcznie jeśli z twoich wykresów wynika że sam zarobiłeś łącznie 1,500euro+rb przez całą karierę.

    Ale powodzenia, będę kibicował
    Niczego nie wycinałem po prostu wcześniej nie grałem Donow.
    A dwa wykresy bo dwa różne nicki:
    slazakout i donteam.pl siec IPN można sprawdzić

    Tak jak pisałem 3K Euro można zarobić przy graniu codziennie 100 sng na poziomie 10 Euro przez 30 dni w miesiącu ze średnim ROI na poziomie 5%
    100 * 11 * 30 * 5% = 1650 E plus prawie drugie tyle z bonusów

    A ja łącznie zarobiłem 2 tys E+ rb i bonusy. Z tego co mi się wydaje to sharkscope Euro przemienia na dolary ale może to błędne spostrzeżenie. A nie zarobiłem więcej bo gram od 3 miesięcy i zaczynałem z bankrollem 50E od najniższych stawek. Poza tym studiuje w Danii więc wydatki i opłaty są większe więc rolla często zmniejszam.

    Pozdrawiam
    Slazak

  4. #4
    Moze i bylbym zainteresowany ale 2 miesiace grania i zero dswingu podkopuja to... Skoro nie miales jeszcze takowego to skad my poczatkujacy gracze bedziemy mieli wiedziec czy umiesz sobie z nim poradzic a tym samym my bedziemy potrafili taka wiedze u Ciebie zdobyc?? Mowisz ze to z 2 miesiecy... To mala probka i mozesz miec zwykly rush, ktory nie jest niczym niezwyklym... Nie zebym chcial negowac umiejetnosci ale skoro oferta jest skierowana do mnie ( dalej jestem poczatkujacy) to mowie co jest wg mnie nie tak. Oczywiscie zastosowales piekny chwyt marketingowy mowisz o poczatkujacych a policzyles kase dla stawek 10euro za sita. Grajac dony trzeba miec conajmniej 300 a nawet 500 BI czyli od 3k-5k euro co pozwala na gre NL100 cash czyli juz nie tak bardzo poczatkujacy gracze maja takiego rolla... Oczywiscie czekam na rozwianie watpliwosci. Bede uwaznie sledzil temat oraz ewentualny start grupy i jesli beda wyniki to nie bede widzial przeszkod zeby dolaczyc, ale narazie troche mgliscie mi to wyglada... I mala prosba jesli moglbys policzyc takze dla mniejszych stawek i dla mniejszego roi ewentualne zyski bo 5% to wysokie roi w donach...

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    500bi na DONY??? Myślę że wykres przedstawia właśnie jego dsa, normalnie miałby więcej:P

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    315
    Cytat Zamieszczone przez dzikidzik Zobacz posta
    Moze i bylbym zainteresowany ale 2 miesiace grania i zero dswingu podkopuja to... Skoro nie miales jeszcze takowego to skad my poczatkujacy gracze bedziemy mieli wiedziec czy umiesz sobie z nim poradzic a tym samym my bedziemy potrafili taka wiedze u Ciebie zdobyc?? Mowisz ze to z 2 miesiecy... To mala probka i mozesz miec zwykly rush, ktory nie jest niczym niezwyklym... Nie zebym chcial negowac umiejetnosci ale skoro oferta jest skierowana do mnie ( dalej jestem poczatkujacy) to mowie co jest wg mnie nie tak. Oczywiscie zastosowales piekny chwyt marketingowy mowisz o poczatkujacych a policzyles kase dla stawek 10euro za sita. Grajac dony trzeba miec conajmniej 300 a nawet 500 BI czyli od 3k-5k euro co pozwala na gre NL100 cash czyli juz nie tak bardzo poczatkujacy gracze maja takiego rolla... Oczywiscie czekam na rozwianie watpliwosci. Bede uwaznie sledzil temat oraz ewentualny start grupy i jesli beda wyniki to nie bede widzial przeszkod zeby dolaczyc, ale narazie troche mgliscie mi to wyglada... I mala prosba jesli moglbys policzyc takze dla mniejszych stawek i dla mniejszego roi ewentualne zyski bo 5% to wysokie roi w donach...

    Witam

    Na wstępie chcialem przeprosić, że nie miałem takiego dużego downswingu

    A tak na poważnie to mniejsze miałem na pierwszym wykresie między 800-900 a na drugim miedzy 1000-1200

    Jeśli chodzi o to, że gram od 2 miesięcy i próbka jest mała to muszę napisać że 5 tys gier jest juz próbką która jak najbardziej odzwierciedla wyniki i to wie każdy kto gra SnG

    Grając Dony trzeba mieć około 50-100 Buy in dla początkujących lepiej mieć 100 aczkolwiek na najniższych stawkach można mieć mniej. Dlatego piszę, że 20E na początek wystarczy, żeby grać Dony po 1E aczkolwiek polecam miec 50.

    Zyski policzyłem dla grania Don 10E a dla grania niższych zamiast 11 daj sobie 3,3 albo 1,1 i wystarczy pomnożyć.
    Grając moją strategia na poziomie do 10E roi 5% jest standardem.

    Pozdrawiam
    Slazak

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    Stanko, to nie jest taki duży ds zgodnie z sharkscope 3/4 tych sitów została zagrana za 5$. Mimo to w założeniu - początkujący muszą od razu zacząć grać na 2 razy wyższe stawki hehehehe rozumiem chęć zarobienia na affiliate, ale może lepiej aż tak ostro nie startować

    Realistyczny cel dla startujących to 300euro miesięcznie, jeśli solidnie przyłożą się do gry.

    Jesteś ślązak optymistą w kwestii downswingu. Naprawdę uważasz, że jakakolwiek taktyka uchroni cię przed ostrym swingiem, np na 100 buyinów?

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    224
    zamiast mikogo polecam TeamViewer 4 ( nie zamula tak bardzo )

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    315
    Cytat Zamieszczone przez Rado Zobacz posta
    Stanko, to nie jest taki duży ds zgodnie z sharkscope 3/4 tych sitów została zagrana za 5$. Mimo to w założeniu - początkujący muszą od razu zacząć grać na 2 razy wyższe stawki hehehehe rozumiem chęć zarobienia na affiliate, ale może lepiej aż tak ostro nie startować

    Realistyczny cel dla startujących to 300euro miesięcznie, jeśli solidnie przyłożą się do gry.

    Jesteś ślązak optymistą w kwestii downswingu. Naprawdę uważasz, że jakakolwiek taktyka uchroni cię przed ostrym swingiem, np na 100 buyinów?
    Musze napisać, że nie ma żadnego założenia, był tylko przykład, że można zarobić 3K E grając na stawkach 10E. To od jakiego buy in gracze zaczną zależy jakim bankrollem chcą grać. Jak pisałem można zacząć grać od 20E, więc trudno tu powiedzieć, że ostro startuje i nakłaniam do grania Donow 10E.

    Jeśli chodzi o realistyczny cel to zależy to od jakiego Buyinu zaczną i ile będą grali dziennie. Pewnie większość zacznie od niższych stawek (1,2E) i zrobi kolo 300E ale mogę się założyć że będą też tacy którzy będą grali (5 i 10E) i w miesiąc zrobią 1,5-2K, wątpię, że znajdzie się ktoś tak zdeterminowany kto zrobi 3K E ale to dlatego, że jak grasz po 6h dziennie i w poł miesiąca zrobisz 1,5K to zwykle brakuje motywacji, żeby grać drugą połowę miesiąca.

    A jeśli chodzi o to że miałbym na tym zarabiać grubą kasę to muszę powiedzieć, że przez pierwszy miesiąc nie zarobie nic a w drugim będzie to jakieś 3-5% kokosów z tego nie będzie i nie jest to mój motyw dla którego robię to szkolenie

    A jeśli chodzi o to, że uważasz że dzięki mojej strategi i tak nie będę wstanie ominąć ostrego ds to jestem gotowy się założyć, że w ciągu najbliższych 3 tys gier nie będę miał ds na 100 buy in na tych stawkach na jakich gram czyli 5-10 E możemy się założyć o 1k-2k $

    Przyjmujesz??

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    Zakładam się tylko o rzeczy pozytywne. Jeśli chcesz przyjąć zakład o to kto więcej wygra, kto więcej wyrobi rakeu, kto zagra więcej turniejów sng to możemy podyskutować. Zakład w którym mam oszacować jakie są granice możliwości twoich przegranych nie leży w moim zasięgu.