Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 110
  1. #21
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    595
    ale to samo ROI nie oznacza ze przewidywaneswingi beda takie same...

    duzo zalezy od stylu gry

    jak pisal Pokerstars, jesli jeden gracz wchodzi wszystkie sytuacje typu 99 vs AKs all-in przed flopem, czyli majac 52%/48% przewage, a drugie zawsze je odpuszcza, to ten drugi zmniejsza troche swoje ROI ale ogromnie ogranicza wariancje, przez co jego wykres bedzie duzo bardziej plaski niz gracza1, mimo nizszego ROI

    pozdrawiam

  2. #22
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Jestem bardzo ciekaw wyniku Slazak-Teamu. Opisujcie swoje dokonania regularnie, obiecuję regularnie czytać.

  3. #23
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    324
    Cytat Zamieszczone przez slazak8 Zobacz posta
    Szkoda tylko, że kiedy powstaje taka inicjatywa, która ma za zadanie szkolić początkujących graczy i dawać im szanse rozwinąć trochę swoje umiejętności i może później zaistnieć na scenie pokera część osób czepia się każdego słowa.
    Nie nazwał bym tego inicjatywą tylko biznesem/interesem. Inicjatywa to by była jak byś zebrał ludzi, wyszkolił ich i sam nie czerpał z tego żadnych korzyści.


    ------------------------------------------------------------------
    Uwaga!!
    Zbieram chętnych na szkolenie NL10 full ring. Szacowany miesięczny zysk to 2000$ + rakeback*!!

    *wymagane: 12h grania dziennie na 20-24 stolach.

  4. #24
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    Cytat Zamieszczone przez pokerisfun Zobacz posta
    Nie nazwał bym tego inicjatywą tylko biznesem/interesem. Inicjatywa to by była jak byś zebrał ludzi, wyszkolił ich i sam nie czerpał z tego żadnych korzyści.


    ------------------------------------------------------------------
    Uwaga!!
    Zbieram chętnych na szkolenie NL10 full ring. Szacowany miesięczny zysk to 2000$ + rakeback*!!

    *wymagane: 12h grania dziennie na 20-24 stolach.
    +1 LOL

  5. #25
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    315
    Cytat Zamieszczone przez pokerisfun Zobacz posta
    Nie nazwał bym tego inicjatywą tylko biznesem/interesem. Inicjatywa to by była jak byś zebrał ludzi, wyszkolił ich i sam nie czerpał z tego żadnych korzyści.


    ------------------------------------------------------------------
    Uwaga!!
    Zbieram chętnych na szkolenie NL10 full ring. Szacowany miesięczny zysk to 2000$ + rakeback*!!

    *wymagane: 12h grania dziennie na 20-24 stolach.
    Biznes to by był jakbym z tego miał przynajmniej 10% od rake jaki ugrają. Tak jak pisałem gracze z teamu dostają najlepszą ofertę na rynku wiec pewnie oprócz standardowego rakeback'a coś dostaną
    Płacić za to nie płacą, dostają lepszy deal niż normalnie, będą wygrywali zamiast przegrywali więc jakoś trudno to nazwać wykorzystaniem.

  6. #26
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    Cytat Zamieszczone przez slazak8 Zobacz posta
    Więc tak popełniłem błąd gdyż źle się wyraziłem (ba źle pomyślałem) chodziło mi o to, że moja strategia opiera się na "ostrożnej grze" przez co rzadziej odpadamy w pierwszych levelach.
    Taką strategię zna każdy średnio doświadczony gracz sng. W pewnym momencie wszystko i tak sprowadza się do ICM, a to każdy musi sam odsiedzieć przy odpowiednich programach.

  7. #27
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    315
    Cytat Zamieszczone przez Barry Zobacz posta
    Taką strategię zna każdy średnio doświadczony gracz sng. W pewnym momencie wszystko i tak sprowadza się do ICM, a to każdy musi sam odsiedzieć przy odpowiednich programach.
    Dlatego to ogłoszenie jak i treningi są w dziale dla początkujących i przeznaczone głownie dla takich graczy.
    Ostatnio edytowane przez slazak8 ; 20-04-2009 o 17:01

  8. #28
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    Tarnów
    Posty
    102
    Cytat Zamieszczone przez slazak8 Zobacz posta
    Na razie na szkolenie mam 13 osób, zobaczymy ile osób wystartuje i jakie będą tego efekty.

    Pozdrawiam
    Slazak
    A co będzie wtedy jak wszyscy będą grac w tym samym czasie na tych samych stołach?

  9. #29
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    Wtedy się wszyscy wyp... a pokerroom wspólnie z organizatorem przedsięwzięcia podzielą się zgromadzonym rake.

  10. #30
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    315
    Cytat Zamieszczone przez Rado Zobacz posta
    Wtedy się wszyscy wyp... a pokerroom wspólnie z organizatorem przedsięwzięcia podzielą się zgromadzonym rake.
    Taki był plan ale teraz jak go ujawniłeś to coś chyba zmienię jednak.