Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 35

Wątek: Golf

  1. #11
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    528
    Może i ja bym się wkręcił?

  2. #12
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    A jak wygląda sprawa z tą zieloną kartą, rozumiem że najpierw robimy kurs o którym mowa w pierwszym poście. Następnie zdajemy na ZK, ktoś już zdawał i wie jak to wygląda? Bo z tego co się dowiedziałem to dopiero po wyrobieniu ZK tak naprawdę można wogóle wchodzić na pole prawdziwe tak?

  3. #13
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    podejść do egzaminu zielonej karty możesz tak naprawdę bez kursu ale jeśli ktoś jest początkujący to jest on jednak niezbędny żeby nabyć skilla

    egzamin zdajesz w klubaie pod okiem instruktora PGA i składa się z 2 częsci. teoretyczna to kilkadziesiąt pytań dot. nazewnictwa/zasad/etykiety itd w formie pytań otwartych i praktyczna czyli poprostu idziesz na pole i przechodzisz z 2-3 dołki z instruktorem który stwierdza czy sobie w miare radzisz i nie będziesz syfu robił na polu

    przy większoścci dużych 18dołkowych pól masz też małe 6-9 dołkowe na które można wchodzić bez zielonej karty i są super dla początvdmących/średniozaawansowanych bo uczą krótkiej gry itd

    w paktyce na niektóre duże pola też sa się wejść bez greenkarty ale zasada jest taka że jak masz zrobioną to wejdziesz na większość pól na swiecie bo to dowodzi, że coś tam już wiesz/umiesz i nie będziesz psuł atmosfery czy spowalniał gry innym graczom na polu...

  4. #14
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    Dokładnie, "zielonka" upoważnia Cię do wszystkiego ale nie zawsze jest wymogiem. Sam egzamin praktyczny dla osoby po kursie nie powinien stanowić większego problemu.

  5. #15
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    ja zrobilem zielona karte i sie spinalem w wakacje przed powrotem do UK zeby z tym zdarzyc, po czym jak wrocilem do UK to sie dowiedzialem ze wlasnie UK i USA to jedyne kraje na swiecie gdzie w ogole nie ma czegos takiego jak zielona karta :P

    osobiscie mam na golfa mega zajawe ale ciagle brakuje czasu przede wszystkim. w wakacje mam nadzieje ze bedzie duzo czasu pograc i jakies lekcje wreszcie indywidualne wziasc

  6. #16
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    Tu macie tańszy sposób na kurs i zieloną kartę (bodajże od 300 zł) i trochę informacji jak kogoś to interesuje.
    PlayGolf

  7. #17
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    kilka filmikow z pierwszej gry w golfa ever
    nie smiac sie

    YouTube - golf1

    YouTube - golf2

    YouTube - golfik3

  8. #18
    Ciekawa oferte na pole w binowie. Tygodniowy intensywny kurs z noclegami, wyzywieniem etc.

    Binowo Park Golf Club

  9. #19
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Co prawda nie znam sie na edycji filmikow, ale musialem sprobowac

    YouTube - Soprano, Golf i Kot

  10. #20
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    WTFFFFFFFFF ?

    nie rozumiem
    :/