Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 35

Wątek: Golf

  1. #1
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    chyba czas załozyc taki temat.
    Z tego co można przeczytac na blogach- coraz więcej pokerzystów gra w golfa.

    Nie ukrywam że ja też chce spróbować, ale wiadomo, że olf samemu jest nudny

    kto ze śląska również yłby zainteresowany grą?
    Myslałem na poczatku o: Śląski Klub Golfowy

    i wzięceim kursu (10 lekcji u instruktora)

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    386
    Golf samemu wcale nie musi być nudny, jest to świetny sposób na oderwanie się od wszystkiego i chillout. Oczywiście gra na polu nabiera sensu gdy masz ze sobą ekipę na polu i możliwości do side betów
    Na początek naprawdę warto wziąć kurs żeby uczyć się techniki od początku, a nie tak jak ja z filmów w necie, które i tak wiele mi nie dały

    Zapisz się na kurs, a ekipa do gry na pewno się znajdzie. Coś czuję, że już niedługo turnieje live będą tylko dodatkiem do godzin spędzonych na polu podczas wyjazdów

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    dzisiaj bylem juz na drugiej odslonie kursu i wszystkim z okolic wawy goraco polecam - mysle, ze woy jest w stanie potwierdzic. Zelik tez ma sie zapisac po powrocie z sane remo, kije juz ma I przy okazji dowiedzialem sie o to, co pytal alchemik na youngturks - tak, instruktor ma uprawnienia pga i u niego zdaje sie zielona karte. A cena 350pln za 10h kursu, moim zdaniem jest smieszna. Dodatkowo, sama gra jest na targowku (przy ikei, leroy merlin) tania - 25pln za male wiaderko pilek, 50pln za duze wiadro (140pilek), kije gratis. Kursy sa w srode o 18 i w niedziele o 17. No i oczywiscie na usop zapisujemy sie w piatek, co by w sobote (i pewnie w niedziele, lol) spedzic juz na wlasciwym polu

  4. #4
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    Soprano a dowiadywałeś się ile to kosztuje i w jakie dni jest organizowane po ile godzin?

    EDIT: Ok mam cennik.
    Ostatnio edytowane przez totoryl ; 19-04-2009 o 19:55

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Faktycznie cena śmieszna 350pln za 10h , nie wiem czy za tą cenę znajdzie się tańszy sport w Warszawie.

  6. #6
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    A w którym to miejscu przy M1, bo mieszkam niecałe 500m bliżej od centrum i żadnego pola golfowego nie zaobserwowałem A chętnie bym 100$ zainwestował w machanie kijkiem

  7. #7
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    ogólnie wszystko co związane z golfem jest dużo tańsze niż się przeciętnemu człowiekowi wydaje...

    jak się temat rozwinie to wyjdzie to wiele razy jeszcze

    mój nowy gadżecik: hahaha

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    386
    Lol
    A nie pochwalisz się jaka tania?
    hahaha

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Cytat Zamieszczone przez sonix112 Zobacz posta
    A w którym to miejscu przy M1, bo mieszkam niecałe 500m bliżej od centrum i żadnego pola golfowego nie zaobserwowałem A chętnie bym 100$ zainwestował w machanie kijkiem
    na tylach leroy merlin

  10. #10
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    Cytat Zamieszczone przez mac-10 Zobacz posta
    Lol
    A nie pochwalisz się jaka tania?
    hahaha
    LOL

    nie pochwalę się ale jak kupisz swoje kije to nie omieszkam