Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Wątek: Oszukali mnie !

  1. #1
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    24
    A było tak... Założyłem konto wpłaciłem kase i rozpocząłem grę. Oczywiście dostałem bonus powitalny którego wyrobienie na niskich stawkach graniczy z cudem, ale to nie tu jest problem. Jedną z ofert promocyjnych była "tasowaczka do karty"( otrzymywało się ją po wyrobieniu odpowiedniej ilości punktów FPP)niby nic wielkiego ale... gdy postanowiłem odebrać tą nagrodę okazało się że jest to nie możliwe. Na stronie piszą że czas oczekiwania na nagrodę to dwa tygodnie, po miesiącu czekania wysłałem meila z zapytanie gdzie ta tasowaczka ?! Odpisano mi że mają jakieś tam problemy i że jak tylko się pozbierają to wyślą mi to co mi się należy. Niestety mija już chyba trzeci miesiąc a tu nic:/
    Przestrzegam wszystkich przed tym pokojem-mało wiarygodny.
    Pisze tego posta bo nie chodzi tu o jakąś głupią tasowaczkę tylko o zasady i zaufanie o których to widocznie na Paradise nie mają zielonego pojęcia.

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    mnie tez oszukali dlatego zamknalem tam konto calkowicie

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Houston/Texas
    Posty
    248
    Bo w chinach jest kryzys gospodarczy więc nie mają skąd teraz brać tasowaczek

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    no coz, standard jeśli chodzi o te firme...

  5. #5
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    24
    Nie ma to jak poker galaxy wszystko przebiega sprawnie i bez problemu gdy tylko coś zamówię w ich sklepie to czas oczekiwania wynosi max 2 tygodnie! A mam już kilka rzeczy z ich sklepu.

  6. #6
    ja tam walizke z zetonami dostalem i problemow nie bylo

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    217

  8. #8
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez luckyPL Zobacz posta
    ja tam walizke z zetonami dostalem i problemow nie bylo
    Mój kuzyn też tam kiedyś wpłacał i dostał żetony, widocznie z tymi tasowaczkami mają po prostu problemy.

  9. #9
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    24
    Spoko ja rozumiem problemy, ale żeby to trwało trzy miesiące i żadnego info na ten temat? Tak jak pisałem nie chodzi tu o tasowaczke a o rzetelność.

  10. #10
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    W sumie nie duzy problem, ale zawsze problem eh te stare dobre czasy na tym roomie never back