Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23

Wątek: Oszukali mnie !

  1. #11
    Klemenso - informacja jaką dostałeś jest niestety prawdziwa, tasowarki się skończyły i czekamy na dostawę nowych. Nic więcej w tej sprawie nie możemy zrobić.

  2. #12
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    24
    Ok, takiej informacji właśnie brakowało.

    A co w przypadku jeśli już nie będzie tych tasowaczek?

  3. #13
    Jeśli z jakiegoś nieokreślonego powodu nie będzie więcej tasowarek w naszym sklepie to zaoferujemy tym klientom, którzy na nie czekają walizkę z żetonami oraz dwoma taliami kart - czyli tak jak wyglądał bonus poprzednio.

    Jeśli nie będzie odpowiadać to poprosimy o wybranie sobie podobnej wartości gadżet ze sklepu, albo zamówimy tasowarkę ze źródła zewnętrznego.

    Pozdrawiam,

  4. #14
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    24
    To ja poproszę te żetony

  5. #15
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    659
    Cytat Zamieszczone przez Deus19 Zobacz posta

    Hehe trafiles

  6. #16
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    6
    Też dostalem kiedys te zetony, nie bylo zadnego problemu

  7. #17
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    24
    Dziękuje za żetony Panie Mateuszu

  8. #18
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Co tu dużo pisać pamiętam kiedy poker online raczkował w Polsce a Sportingbet zorganizował pierwsza lige dla Polaków która zreszta wygrałem nagrada za udział we wszystkich turniejach były karty w jednym z nich nie wziałem udziału bo jebany soft boss medii sie posypał i nie miałem sie jak zarejestrowac kart oczywiscie nie dostałem a support odpisał ze im bardzo przykro no coz mnie nie było przykro ze comiesieczny czterocyfrowy rake zaczałem od tego momentu zostawiac w celebie .
    Szyld zmieniony na Paradise ale jak widać standardy pozostały te same...

  9. #19
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    557
    Ja poproszę imadło !!

  10. #20
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Młotek sobie zamów tylko tak dobrze sie nim pierdolnij w czółko może ci przejdzie