Strona 8 z 18 PierwszyPierwszy ... 678910 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 176
  1. #71
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    HeLL
    Posty
    432
    ok uzupelnie to i next podsumowanie juz bedzie z poprawnymi wynikami

  2. #72
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    26
    Kobold z tej strony. Colo przyjacielu. Jeśli chodzi o 5 kolejkę to ja skończyłem na 13 lub 12 a w wynikach mnie nie ma. Byłem pierwszy który odpadł po tym jak dałeś kartkę Mario. Rozmawialiśmy nawet o tym na ostatniej turnieju.

  3. #73
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    HeLL
    Posty
    432
    no wlasnie tak tez mi bardziej pasowalo. bo coronach ty jakos wczesniej odpadles, tyle ze teraz odtworzyc gdzie jak nie krzyknales to srednio ;p

  4. #74
    ja odpadlem dokładnie jedenasty, bo właśnie po moim oucie robiony był FT.

    jeżeli dobrze kojarzę nicka to odpadłem z Devsem, moje A8 vs KJ i J na flopie, godzina mniej więcej 2300-2330
    Ostatnio edytowane przez coronach ; 27-05-2009 o 19:02

  5. #75
    jak najszybciej mozna dojsc/dojechac z manhattanu ?
    Ostatnio edytowane przez lewy313 ; 01-06-2009 o 01:00

  6. #76
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    558
    z kad ?

  7. #77
    z manhattanu. Jak juz sobie dojade do manhattanu to jak isc ?

  8. #78
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    558
    ehh czytac nie umiem zrozumialem jak dojechac do manhatanu

    No to sprawa wyglada tak jest te wielkie rondo i trzeba sie kierowac w strone wiaduktu (w strone w ktora jedzie tramwaj) wkoncu dojdziesz na takie male rondo. I teraz na tym malym rondzie autobusy zjezdzaja z tego malego ronda w uliczke prowadzaca do wiaduktu a ty majac wiadukt przed soba musisz skrecic w prawo (pierwszy zjazd z rada) potem idziesz prosto prosto ... prosto az wkoncu jest zejscie na dol schodzisz na dol i pytasz gdzie jest tesco kazdy "tubylec" tobie go wskaze tesco miesci sie w tym samym budynku co White horse" ogolnie to trzeba pytac o tesco.

  9. #79
    tesco czy netto ?

  10. #80
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    131
    netto !! skąd jedziesz ? to Ci powiem jak dojechać , bo z tego co Ci wytłumaczył Devs to i ja bym nie trafił .........