Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Valuetown
    Posty
    365
    SnG za $3 na PartyPoker, speed (blindy co 5 minut). Laurnd sprawia wrażenie solidnego gracza, gra dość agresywnie. Mam 6BB, zostało pięciu zawodników (3 miejsca płatne), jestem jednym z dwóch shortstacków, właśnie mijają mnie blindy. Co powinienem zagrać w tym rozdaniu? All-in? Call? Foldu nie rozważałem.

    ***** Hand History for Game 7991049272 *****
    NL Texas Hold'em $3 USD Buy-in Trny: 45273968 Level: 4 Blinds(100/200) - Friday, April 17, 13:33:34 CEST 2009
    Table Speed #1330991 (Real Money)
    Seat 3 is the button
    Total number of players : 5
    Seat 7: Broxi2008 ( 4,130 )
    Seat 3: Laurnd ( 7,820 )
    Seat 4: Hero ( 1,180 )
    Seat 6: alfas555 ( 5,520 )
    Seat 2: pazzo2403 ( 1,350 )
    Trny: 45273968 Level: 4
    Blinds(100/200)
    ** Dealing down cards **
    ** Dealing down cards **
    Dealt to Hero [ ]
    Broxi2008 folds
    pazzo2403 folds
    Laurnd calls [200]
    Hero ??

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    Jeśli gościu jest naprawdę agresywny, to ja bym to jednak odczytał jako pułapkę i sfoldował. Chyba, że widziałeś już go w takich sytuacjach jak limpuje trash. Problem w tym, że gość ma i stacka i (prawie) oddsy żeby Cię sprawdzić - suited connectorki itp mają z 40% pf przeciwko wszystkiemu poza overparą.

    Jeśli może limpować jakiś zupełny trash, to pushuj, ale jeśli nie, to poczekaj albo na jakieś A7+, 22+ albo odpuść sobie tą rundę i kradnij z buttona.

    Pozdro,
    wooysiah

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Valuetown
    Posty
    365
    Problem w tym, że nie za bardzo zwróciłem uwagę na tego jego limpa. Tzn niezbyt się nad nim zastanowiłem.

    Sugerujesz push/fold? Call jest tu najgorszym rozwiązaniem?

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Ja gram all-in i gość sprawdza z connectorkem

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    No call jakoś nie bardzo tu widzę - chyba że z zamiarem stop&go, ale nie wiem, czy w turku za 3$ i tak nie zgarniesz obu

    Generalnie na tym etapie turnieju gra się tylko push/fold - jeśli chodzi o pusha, to nie jest to pewnie jakieś bardzo złe zagranie, ale stack jaki masz pozwala raczej na znalezienie lepszej sytuacji.

    @anoxic: no ok, ale w jego range'u są pewnie też K6-KJ, A2-A8 i małe parki - a z tymi kartami jesteś w plecy.

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Valuetown
    Posty
    365
    Ok, dzięki. Stop&go -> ?? Co masz na myśli.

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez aeniman Zobacz posta
    Ok, dzięki. Stop&go -> ?? Co masz na myśli.
    Call i all-in na flopie niezależnie od jego zawartości.

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Valuetown
    Posty
    365
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Call i all-in na flopie niezależnie od jego zawartości.
    Dzięki, nie znałem tego wcześniej.

    W tym rozdaniu zagrałem all-in, BB spasował, a button slowplayował AQs. Chyba już na flopie asa trafił, nie pamiętam dokładnie, w każdym razie wyleciałem.

  9. #9
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    194
    omg call i all in na kazdym flopie co za bzdura ,

    call jest tutaj moim zdaniem zjebany na maxa, jesli wiesz ze button lubi se callnac any 2 to easy push pf jesli masz FE, jesli button cos tam czai i lubi trapowac to mozna foldowac, ja zazwyczaj tutaj pushuje, ale call i all in na kazdym flopie to nieslychana bzdura,

  10. #10
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    109
    Cytat Zamieszczone przez ZAPOLEK Zobacz posta
    omg call i all in na kazdym flopie co za bzdura ,

    call jest tutaj moim zdaniem zjebany na maxa, jesli wiesz ze button lubi se callnac any 2 to easy push pf jesli masz FE, jesli button cos tam czai i lubi trapowac to mozna foldowac, ja zazwyczaj tutaj pushuje, ale call i all in na kazdym flopie to nieslychana bzdura,
    Nie rozumieć tej takitiku