Strona 25 z 26 PierwszyPierwszy ... 1523242526 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 241 do 250 z 255
  1. #241
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    24
    U mnie bez żadnej weryfikacji ale to pewnie z tego powodu, ze mniejsza wygrana

  2. #242
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    U mnie również mniejsza wygrana i nie mam komunikatu o weryfikacji także pewnie tylko dla kwot powyżej 1000$.

  3. #243
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    24
    U mnie też bez problemu. Kiedyś błędnie sie zalogowałem i kazali mi się "wylegitymować" i od tamtego czasu luz. Wygrałem ponad 400$ więc może u osób które wygrały większe kwoty lub osób które nie przeprowadzały weryfikacji o to proszą, jak pisaliście.

  4. #244
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Torun
    Posty
    29
    Witam!

    Tak przelali kasę, a co do tych powyżej 1k, dostałem 1700 $ i nic mi nie wyskakuje. Wszystko ok.

    Pozdrawiam

  5. #245
    Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    70
    Cytat Zamieszczone przez damian_net Zobacz posta
    Witam!

    Tak przelali kasę, a co do tych powyżej 1k, dostałem 1700 $ i nic mi nie wyskakuje. Wszystko ok.

    Pozdrawiam
    No to pewnie od 2k$
    Tak czy siak, powód weryfikacji, to większe (niż zazwyczaj) obroty na koncie.

  6. #246
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Zelów/łódź
    Posty
    46
    Dostał ktos już wypłate oscylującą w przedziale 300-1000 PLN bo ja nadal czekam i nawet żadnej prośby o weryfikacje nie miałem. Moze ktos zapodać namiary na osobę która moze mieć coś wspolnego z wypłatami

  7. #247
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    24
    Tak dostał Ciut większą nawet więc tym bardziej ty też powinieneś dostać.

    Jeśli chodzi o kontakt to w którymś wątku everesta widziałem adres mailowy tego Eryka z everesta. Przejrzyj te bardziej aktualne i gdzieś powinien być.

  8. #248
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Torun
    Posty
    29
    Cytat Zamieszczone przez c4rtm4n Zobacz posta
    Dostał ktos już wypłate oscylującą w przedziale 300-1000 PLN bo ja nadal czekam i nawet żadnej prośby o weryfikacje nie miałem. Moze ktos zapodać namiary na osobę która moze mieć coś wspolnego z wypłatami
    A sprawdzałeś na swoim koncie, czy koncie pana Maski ??

    A tak na poważnie to napisz do supportu. Co do kontaktu z Erykiem, to nawet nie pisz. Zero odpowiedzi, a maila ja jak i inne osoby które znam wysyłały z 2 tyg. temu.

    W zakładce pomoc na Evereście masz kontakt. Tam pisz.

  9. #249
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Zelów/łódź
    Posty
    46
    Support odpisal. przelali mi do casyna a nie na poker.

  10. #250
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    no to dawaj na ruletkę i jazda