Strona 16 z 26 PierwszyPierwszy ... 61415161718 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 255
  1. #151
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    151
    ktos juz napisal do everestu?

  2. #152
    Dostalem odpowiedz ze w hotelu bedzie mozna meldowac sie od 12. Wiec luzik

  3. #153
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    315
    Cytat Zamieszczone przez SoSick Zobacz posta
    Dostalem odpowiedz ze w hotelu bedzie mozna meldowac sie od 12. Wiec luzik
    Dostalem to samo, ale to nie koniec kontrowersji

    Pozostaje kolejna sprawa czyli dzien drugi.

    Mianowicie kazdy z nas dostal info:
    "W niedzielę, 20 grudnia, po śniadaniu rozpoczniemy dzień drugi - finałowy turnieju. Do dnia finałowego przechodzi 50 graczy. Hotel na drugą noc (z niedzieli na poniedziałek) zapewniony jest dla najlepszych 30 graczy oraz osób im towarzyszących."

    I teraz sytuacja w której ktos z nas jest w 50 ktora gra tez w niedziele. Gra rozpoczyna sie po sniadaniu (precyzyjne okreslenie) wiec pewnie w przedziale 11-13. Zanim 30 zostanie wyłoniona to minie koło 3-6h. Czyli osoba która została wyeliminowana koło godziny 14. Ma dwie opcje albo wczesniej zabrac swoje manatki pod stolem do pokera i wymeldowac sie z pokoju przed rozpoczeciem gry albo ma pecha i placi za nastepny dzien sama, mimo ze nie gra juz w turnieju.

  4. #154
    Wlasnie tak sobie mysle czy to dla mnie gra warta swieczki z Poznania bede jechal autem jakies 6-7 godzin a znajac zycie to pewnie 7 z hakiem wiec wypadalo by przyjechac juz w piatek everest mogl zalatwic jakis upust w golebiewskim na caly weekend bo prawie 500 za dobe jakos mi sie nie usmiecha a w pesymistycznej wersji drugie 500 za niedziele do tego suweniry i atrakcje b dziewucha lubi duzo i dobrze i 2k pewnie peknie. orientuje sie ktos czy wyciagi beda juz czynne...

  5. #155
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    315
    DOstalem odpowiedz.
    Trzeba przyznac ze support pracuje bardzo wydajnie:

    Oto odpowiedz:
    "Organizator turnieju w Polsce zapewnia,że finałowa 30 graczy zostanie wyłoniona przed godziną 12:00 tak, aby osoby, które nie zakwalifikują się do drugiego dnia rozgrywek miały czas na wymeldowanie się z hotelu i aby nie musiały trzymac bagaży pod stołem "

    Zobaczymy jak to bedzie wygladalo w praktyce.

  6. #156
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    Czy ktoś mnie oświeci czy dobrze to rozumuję?

    Do hotelu mam przyjechać w sobotę i zameldować się około godziny 12:00 i mam opłacony hotel do godziny 12:00 dnia następnego, czyli do niedzieli.
    Załóżmy mega optymistycznie że przechodze do dnia drugiego czyli zaczynam grę około godziny 11 odpadam gdzieś przed top30 i idę się wymeldować i zbieram się do domu lub dostaję się dalej i mam hotel opłacony do poniedziałkowego południa tak ?

  7. #157
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    315
    Na to wygląda. Tylko, ze podobno 30 zostanie wyloniona przed 12 tak zebys w razie odpadniecia zdarzyl sie wymeldowac. Czyli pewnie turniej sie zacznie wczesniej w niedziele kolo 9. Chyba ze super turbo wszystko bedzie i od 11 do 12 poleci 20 osob

  8. #158
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    A struktury blindów nie ma nigdzie podanej?

  9. #159
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    156
    turniej nie znacznie sie o bo snaidanie jest od 9 do 10:30

  10. #160
    Cytat Zamieszczone przez totoryl Zobacz posta
    A struktury blindów nie ma nigdzie podanej?
    Tez pisalem w tej sprawie ale niestety niekt nie jest w stanie udzielic odpowiedzi...LOL...
    Everest pokazuje jak organizacyjnie spierdzielic calkiem fajnie zapowiadajacy sie turniej...