Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    3
    Witam!

    Szukam w internecie, ale chyba sie nie doszukam - czy mozna gdzies pograc online w pokera texas hold'em za darmo? tzn. bez wplacania (pieniadze symboliczne - tylko na potrzeby gry)?

    z gory dzieki za odpowiedz
    adam

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287

  3. #3
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Kazdy poker room ma taka opcje.

  4. #4
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    www.everestpoker.com

    Tu możesz zacząć od darmowych sit&go, prawdziwa kasa do wygrania. Z jakimikolwiek wypłatami nie ma problemu.

  5. #5
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    Cytat Zamieszczone przez Kapol
    www.everestpoker.com

    Tu możesz zacząć od darmowych sit&go, prawdziwa kasa do wygrania. Z jakimikolwiek wypłatami nie ma problemu.
    tyle ze darmowe są tylko Limit jedynie płatne są NL no ale można najpierw na limicie sie pomeczyć zeby potem na NL poszaleć :wink:

  6. #6
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    61
    Ta, i w ciagu dlugiego wieczoru zrobic ok 30$ mi sie udało..

    A wlasnie, tak z ciekawosci zapytam.. jakie sa Wasze sukcesy na everescie? do jakiego poziomu doszliscie zaczynajac od tych bezplatnych turniejow 10 osobowych? Jaka macie tam strategię.. tzn mam na mysli to czy gracie stopniowo coraz wyzej w turniejach, czy zarobicie w turniejach te 20c i przebijaqcie sie na stoly itam juz rozmnazacie $ :> pytam tak z ciekawosci, bo ja gram ta druga opcje, ale rozwazam pierwszą

    Pzdr.

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Zielona Góra
    Posty
    135
    Ja grałem trochę w S&G a następnie przerzuciłem się na stoliki i doszedłem do 150$. Teraz zrobiłem sobie przerwę na Everest i gram w SB.

    pozdrawiam

  8. #8
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Sng do 1$, potem stoły. Udało mi się w ten sposób ugrać 370$.

  9. #9
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    1
    Cytat Zamieszczone przez cfkr
    Ta, i w ciagu dlugiego wieczoru zrobic ok 30$ mi sie udało..

    A wlasnie, tak z ciekawosci zapytam.. jakie sa Wasze sukcesy na everescie? do jakiego poziomu doszliscie zaczynajac od tych bezplatnych turniejow 10 osobowych? Jaka macie tam strategię.. tzn mam na mysli to czy gracie stopniowo coraz wyzej w turniejach, czy zarobicie w turniejach te 20c i przebijaqcie sie na stoly itam juz rozmnazacie $ :> pytam tak z ciekawosci, bo ja gram ta druga opcje, ale rozwazam pierwszą

    Pzdr.
    czy ktos mi powie w jakich turniejach mozna wygrac te 20centów??

  10. #10
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    386
    na stołach ''Shasta''
    wejsciowe 0, pula 10c,
    1st 5c
    2nd 3c
    3rd 2c

    na everestpoker.com