Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
  1. #11
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    360
    Wracamy w sobote,mamy takze troche wakacji,moze jakies delfinarium dzis,tylko zeby humory dopisywaly bo z tym jest troche kiepsko,szkoda ze zaden z nas nie awansowal do dnia drugiego.
    No nic zostaja jeszcze inne turnieje.
    Odnosnie BIBOVBIBOVA to ja z nim nie gralem ale mega sick aggro z tego co Adam mowi.
    Pozdro

  2. #12
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    789
    Masakra, że krupierzy się mylili. Przecież to oni mają pilnować graczy a nie odwrotnie . Nacykajcie dużo fotek. Miłego zwiedzania.

  3. #13
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    No to miałeś jakiegoś pecha z krupierami. U mnie przez cały dzień grania była jedna pomyłka krupierska - przy dosiadaniu się gracza z innego stolika na miejsce SB który wypadł rozdanie wcześniej. Często to gracze robili zamieszanie, które krupierzy musieli naprawiać.
    Ja z netu dla graczy w hotelu korzystam za darmo. Na recepcji poprosiłem i dostałem kopertę z kodami.

  4. #14
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    360
    Cytat Zamieszczone przez kleopl Zobacz posta
    No to miałeś jakiegoś pecha z krupierami. U mnie przez cały dzień grania była jedna pomyłka krupierska - przy dosiadaniu się gracza z innego stolika na miejsce SB który wypadł rozdanie wcześniej. Często to gracze robili zamieszanie, które krupierzy musieli naprawiać.
    Ja z netu dla graczy w hotelu korzystam za darmo. Na recepcji poprosiłem i dostałem kopertę z kodami.
    Tez to wlasnie uczynilem ale w karcie pokojowej bylo napisane ze trzeba za to placic.KLEO powodzenia jutro i dobry fold na river zrobiles kiedy bylismy razem w rozdaniu ,nie wiem czy pamietasz

  5. #15
    Dołączył
    Sep 2006
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    448
    Nie ma co plakac! Pierwsze koty za ploty u Savvasa na duzym turnieju, a Adam i tak wygra wejsciowke na next turniej wiec nei ma problemu :P

    "flop 972 i i adam cbetuje i dostaje call.Turn marzenie Adama-10 i oboje czekaja adas mocno value betuje river i dostaje call.Jeff pokazuje A9i krzyczy do siebie po co ten slowplay!!!!"

    Bet turn i na river bomba!

  6. #16
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Dla gości hotelu net jest płatny, ale dla grających w turnieju za free.

    Fold był easy bo miałem nietrafione AK. Twój call mojego CB wyglądał mi jakoś nieśmiało więc na turnie postanowiłem wypalić second bullet.

  7. #17
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    360
    No to dzis plaza,i zalaczam kilka fotek
    Załączone obrazki Załączone obrazki