Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14
  1. #11
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    378
    niestety daniz to betuje na river.
    Spodziewaacie się że wmam donk zabetuje z AD lub z inną parą ?
    teraz to on nawet przeczeka i dwie pary wietrząc podstęp.(Ci bezmózgowi dziwnie myślą)
    Naiwni ....

    Ps. Pomijam że drawując to także jest moja standardowa linia bet bet bet ;

    Ps. Jaka idea czek call ? Tak to sobie graj na graczy ultraagresywnych ze skłonnośią do floatu ...

    Taki fisz z jedną parą nie zabetuje za często a dopłąci radośnie...

    Pomijam że po czeku częśc fiszów wkleja alina i jak CI chlaśnie półtora pota w tym rozdaniu na oko to się mówiąc kolokwialnie osrasz ... bo masz zgadywanke ...

  2. #12
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Coś więcej o tym fishu? Bo przeciwko pasywnym donkom to niezły jest tu thin value bet za jakieś 1/3 puli, bo część jego range trafiła na river drugą parę. No i wtedy zrzuta do przebicia - wiadomo. Vs aggro fish to na pewno zależy od wielkości beta - oczywiście z vpip 45 ma tam mnóstwo układów sooted, o czym dobrze wiesz Ale aggro fishyk na tak wet boardzie sądzę, że gdzieś tam na flopie czy turnie by all-in z f.drawem wepchnął a jedyny skompletowany straight draw to AJ - mało prawdopodobne. Pozostałe układy para+gsd, które też są sporą częścią jego range obv bijesz no i tu naprawdę chyba wszystko rozchodzi się o typ fisha. Ja gram co prawda "troszkę" niżej, ale wydaje mi się, że fishe wszędzie są prawie takie same, tylko w różnym natężeniu

    A tak btw to nie jest to najgorszy river - Jh/9h są 47 razy gorsze

  3. #13
    Dołączył
    Sep 2008
    Przegląda
    krk
    Posty
    24
    Proponuję bet ~1/2 pot/fold na river.
    Pamiętaj, że gość ma dużo rąk dających 2p na river.

  4. #14
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    11
    ja bym sie zastanowil nad blocking betem , doplaci z gorsza , a przebije z karta ktora nas prawdopodobnie bije , ciekawe czy jezeli jest agresywny to przebije tutaj dwie pary ale nie sądze ... mysle ze po takim becie przebije tylko strita i kolor .. o ile w ogole to zrobi %-)