Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    789
    Witam.

    Drugi sezon olsztyńskiej ligi pokerowej za nami. Średnio na każdym turnieju były 42 osoby. W całej lidze przewineło się blisko 100 osób. Jak widać rozgrywkom towarzyszy coraz większe zainteresowanie. Oby tak dalej .

    Kolejna liga ruszy prawdopodobnie w czerwcu. Proszę pisać Wasze pomysły na uatrakcyjnienie ligi. Piszcie co Wam się podobało a co byście zmienili. Być może czegoś zabrakło? Czekamy na ciekawe pomysły.

    Pozdrawiam.

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    360
    Dobra uwaga byloby w koncu zebysmy wraz z 20pluSS zaczeli przychodzic na lige :P

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    789
    No brakowało mi tam kilku prawdziwych prosów . Następna liga prawdopodobnie będzie rozgrywana w środku tygodnia a nie w weekendy. Mam nadzieję, że to zwiększy szanse na Waszą obecność .

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    5
    Może być w ciągu tygodnia tylko najwcześniej o 18 ;]

  5. #5
    W srodku tygonia? Hmm mnie to rybka - ale w takim razie nalezy sie liczyc z tym, ze turniej bedzie sie konczyl ok 2-3 rano. No i sadze, ze bedzie jednak mniej graczy

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    5
    jeśli zaczynałby się około 18tej to kończyłby się koło północy. Z tego co pamiętam najdłuższy turniej trwał 6,5 godziny

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    789
    Nie sądze, żeby potrwał aż do 2-3. Teraz będziemy przestrzegać startowej godziny więc nie bedzie już problemów z opóźnionym startem turnieju (bywało, że zaczynał się sporo ponad pół godziny do nawet godziny po czasie). Pozatym dla zdecydowanej większości skończy się wcześniej . Silne lobby studentów zaocznych było za zmianą terminu z weekendu na środek tygodnia stąd taki pomysł. Ale jeżeli większość będzie za sobotą/niedzielą to nie ma problemu. W końcu po to powstał ten temat, żebyście pisali Wasze pomysły. Także termin jak i godzina turniejów nie jest jeszcze ustalona. Z najczęściej powtarzających się odpowiedzi zrobimy ankietę i zadecyduje większość.

  8. #8
    jestem za środkiem tygodnia

  9. #9
    ja tez za srodkiem tygodnia

  10. #10
    Dołączył
    Sep 2006
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    448
    Spokojnie, spokojnie z tym srodkiem tygodnia Liga bedzie startowala za jakies 2 miesiace i sami do konca jeszcze nie wiemy jakie beda wolne terminy. Wszystko zalezy od własciciela lokalu. Napewno najblizsza liga bedzie przelomowa pod wieloma wzgledami. Skupice sie raczej nad sprawami organizacyjnymi tzn: napiszcie co wam sie podobalo, albo co chcielibyscie zmienic. Napewno od nastepnej ligi wpisowe bedzie wieksze (okolo 40zl), bedzie wiecej turniejow oraz grac bedziemy raczej w srodku tygodnia wieczorem. POZDRO!