Strona 8 z 10 PierwszyPierwszy ... 678910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 100
  1. #71
    Dołączył
    Sep 2008
    Przegląda
    Metropolia Trójmiasto
    Posty
    457
    Fajnie Patrick, miło że opisujesz na forum, gdzie każdy celnik/urzędnik może mieć swobodny dostęp do informacji, dokładnie tłumaczysz jak postępujesz

    Poza tym ten tekst o ruletce...lol... rozmnozyles 1000 play money do 6000 i poczules ze jestes fajny xD By the way jak mozesz mowic ze masz matematyczny system jak stawiasz ruletke i poker na tym samym podium, to generalnie znaczy, że z matmy wiecej niz dodawanie/odejmowanie nie ogarniasz xAxAxA

    Sad Story

  2. #72
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    2
    Nie zgadzam się z Tobą, ponieważ handel bronią jest regulowany przez prawo międzynarodowe i stanowi jasno, kto może, a kto nie handlować bronią. W przypadku kasyn internetowych polskie prawo w dwóch przepisach wyklucza je nawzajem, a na dodatek jest niezgodne z orzeczeniami ETS. Zresztą ma to inny wymiar. W przypadku hazardu, prawo polskie stanowi za to jasno: możesz zarabiać na hazardzie internetowym, ale nie na terenie RP, rób sobie to gdzie chcesz, ale nie w Polsce. Musieli by zaangażować w moją sprawę ABW, CBŚ lub podobny organ, żeby udowodnić mi, że nie pojechałem do Anglii i tam nie grałem. Jak poproszą o komputer to przypadkowo go zgubię, a jeżeli prawo polskie nie toleruje działalności kasyn internetowych, nie ma również prawa prosić ich o udostępnienie informacji na temat jakichkolwiek danych. Brytyjczycy znowu po takie informacje nie będą zabiegać, bo w jakiś tam sposób generuje dla nich zysk. W końcu tamtejsze kasyna odprowadzają rocznie kolosalne podatki. Jeżeli chodzi o opodatkowanie, to prawo polskie jak i brytyjskie stanowi o tym, iż wynosi on 0%. Ściągają tylko z zakładów naziemnych.
    W tym wypadku, najgroźniejsze stają się same kasyna, które robią coraz większe trudności z wysłaniem mi kasy lub potwierdzenia wysokiej wygranej.
    Nie jestem pierwszy, tylko jako pierwszy się tym chwale. Myślę, że jak polscy obywatele zaczną przywozić z Anglii czy Malty notorycznie wysokie pieniądze, to i polski rząd zalegalizuje tę sympatyczną rozrywkę. Wtedy to pewnie i tak się nie opłaci trzymać tu kasy, bo opodatkują to jakimiś kosmicznymi stawkami.

    Pozdrawiam, i czekam na komentarze.

  3. #73
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    ciekawe zjawisko, koleś łączy ewidentne trollowanie (yoopie, jestem prosem w ruletke a wy sie nie znacie) z ciekawą zawartością merytoryczną i znajomością tematu. czyżby agent tomek?

  4. #74
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    progresja i tak jest przegrywajaca, limity nie maja nic do rzeczy.

    inna sprawa, ze poza fragmentem o zarabianiu na ruletce reszta postow jest imo vvv intresting, przy czym atm nie mam wiedzy, zeby pokusic sie o jakakolwiek weryfikacje

  5. #75
    Cytat Zamieszczone przez patrick999 Zobacz posta
    W przypadku hazardu, prawo polskie stanowi za to jasno: możesz zarabiać na hazardzie internetowym, ale nie na terenie RP, rób sobie to gdzie chcesz, ale nie w Polsce.
    Hmmmmm.

    O to chodzilo na poczatku w temacie, i jakos poszlo to bokiem.

    Wiec moze przypomne. Co z sytuacja, gdy mieszkamy w strefie przygranicznej, wynajmujemy pokoj po drugiej strony granicy. Mamy na to umowe etc.

    I jak przyjdzie US, pokazujemy umowe. W pokera gramy z wynajetego pokoju np. w Niemczech.

    Teraz zakaz gry nas nie dotyczy, bo na terenie Niemiec obowiazuje nas niemieckie prawo.
    Pozostaja kwestie podatkowe.
    Ale zgodnie z prawem podatkowym, wygrane zarobione w kasynach zarejestrowanych w UE sa opodatkowane stawka 0%.
    Tylko, tutaj raczej obowiazuje nas niemieckie prawo podatkowe, a nie mam pojecia jak wyglada u nich sytuacja.

  6. #76
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    Cytat Zamieszczone przez eryk Zobacz posta
    Teraz zakaz gry nas nie dotyczy, bo na terenie Niemiec obowiazuje nas niemieckie prawo.
    w niemczech też jest zakaz
    Pozostaja kwestie podatkowe.
    Ale zgodnie z prawem podatkowym, wygrane zarobione w kasynach zarejestrowanych w UE sa opodatkowane stawka 0%.
    nieprawda

  7. #77
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    progresja i tak jest przegrywajaca, limity nie maja nic do rzeczy.
    0,4zl (lub euro,dolar jak kto woli)
    0,8zl
    1,6zl
    3,2zl
    6,4zl
    12,8zl
    etc
    trafimy za ktorym kolwiek razem, i wygrywamy 0,4zl lub 0,4euro/dolar

    w ktorym momencie przegrywamy, skoro nie mamy ograniczenia limitu?

  8. #78
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    ja pierdole..... udajesz?

    obv wtedy, kiedy skończą nam się pieniądze, lub jaja.

  9. #79
    A zielone 0 na ,,kole,,?...

  10. #80
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    Jesli limit bylby nieograniczony i mielibysmy nieskonczona ilosc gotowki, wtedy progresja bylaby wygrywajaca. Im wiekszy limit i mniejszy bet poczatkowy, tym mniejsza szansa na splukanie sie, zakladajac, ze mamy odpowiednia ilosc gotowki.