Strona 5 z 10 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 100
  1. #41
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    151
    A moze po prostu powiedziec ze dostalismy darowizne i ja opodatkowac?
    Link:
    Fiskus podstępnie sprawdza osobiste konta bankowe - Biznes w Onet.pl

  2. #42
    Na darowizne powinienes miec spisana umowe.

    Pozatym nalezy wskazac osobe, ktore cie obdarowala, a potem w ramach kontrolii krzyzowej sprawdza ja, skad miala pieniadze na darowizne dla ciebie.

  3. #43
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    151
    Matko, nie wiedzialem ze dodatkowo beda sprawdzac wszystkich dookola do 3 pokolenia... :|

  4. #44
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    4
    żeby nie robili takich kontroli to kasa z każdego przekrętu byłaby darowizną... więc nie rozumiem co w tym dziwnego

  5. #45
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    154
    nie wiem o jakich tu kwotach myslicie ale darowizna kilkunastu czy nawet kilkudziesieciu tysiecy od czlonka rodziny ktory ma staly dochód wydaje mi sie nie byłaby wiekszym problemem a do tego nie zaplacisz podatku.

  6. #46
    O wiekszych. Paredziesiat tysiecy, to nawet nikt nie zauwazy i nei bedzie scigal.
    Gorzej keidy zaczynasz kupowac nieruchomosci etc. Albo przy wiekszej kasie ktos bedzie tak mily - "uprzejmie donosze".

    Do tych 10k miesiecznie nie ma co sie przejmowac. Zalezy wsumie ile wydajesz na konsumpcje (ta praktycznie pozostaje niezauwazona przez US).

  7. #47
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    224
    dokladnie jest tak jak Eryk pisze. Trzeba sie zatanowić nad poważniejszymi rzeczami jak np kupno auta czy mieszkania, bo o takie przelewy 10k to nikt sie nie bedzie fatygował z US

  8. #48
    Boni o nowej ustawie hazardowej: kontrola nad pokerem

    "Zaznaczył, że w nowej ustawie znajdą się zapisy pozwalające skuteczniej walczyć z hazardem internetowym. - Dziś nie ma do tego narzędzi"

    "Chcemy żeby przy grze w pokera nie były prane brudne pieniądze"

  9. #49
    I co będzie dalej?

  10. #50
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    413
    Cytat Zamieszczone przez A1varo Zobacz posta
    I co będzie dalej?
    Wczoraj po bzdetach Tuska na konferencji prasowej miałem zrypany dzień. Nie posądzałem go o populizm - stracił jeden głos.
    Dzisiaj po wysłuchaniu tego wywiadu uważam, że w końcu ktoś mówi o e-hazardzie w realny sposób.

    http://www.radiozet.pl/Programy/Gosc...gorz-Schetyna4