Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Tragedia!

  1. #1
    Gratuluję betssonowi świetnych konsultantów.

    Patryk has joined this session!
    15:48:02 System
    Connected with Patryk
    15:48:12 Patryk
    Witamy Marek w Obsłudze Klienta Betsson, mam na imię Patryk.W czym mogę pomóc?
    15:48:53 Marek
    rozmawialismy juz dziż i zablokowane pieniądze miały być w ciągu 2 godzin spowrotem na moim koncie gracza
    15:49:47 Patryk
    Przekazałem sprawę do Działu Finansowego i nic więcej nie mogę już zrobic.
    15:49:57 Patryk
    Gdy otrzymma odpowiedź zostanie Pan o tym powiadomiony.
    15:50:30 Marek
    czyli z "do 2 godzin" robi się wielka niewiadoma,dobrze rozumiem?
    15:50:57 Patryk
    Zgadza się.
    15:52:06 Patryk
    Czy jest jeszcze coś w czym mogę pomoc?
    15:52:17 Marek
    no to świetnie,obiecuję że jak tylko jakimś cudem uda mi się wycofać środki z tego portalu,nigdy więcej tutaj nie zagram.Gratuluję sposobu w jaki tracicie klientów
    15:52:57 Patryk
    Przykro mi to słyszeć.
    15:53:19 Marek
    a mnie przykro ze nie moge skorzystać z MOICH pieniędzy
    15:53:23 Marek
    skandal!Send
    Session ID:130987 Question40Pick one of the following options:

    OK Cancel
    Ostatnio edytowane przez DERWISZ ; 06-04-2009 o 15:47

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Pomylił się w ocenie czasu, jaki zajmie rozwiązanie sprawy i już "tragedia"? Bez przesady...

  3. #3
    15:50:30 Marek
    czyli z "do 2 godzin" robi się wielka niewiadoma,dobrze rozumiem?
    15:50:57 Patryk
    Zgadza się.

    Rozwaliło mnie

  4. #4
    nie od dzisiaj wiadomo że betsson to syf

  5. Witam,

    Ludzie pracujący w supporcie robią wszystko co mogą aby wszelkie sprawy załatwiane były szybko i sprawnie.
    Sprawy związane z wpłatami/wypłatami są sprawami szczególnymi, wymagającymi pełnej kontroli zaangażowanie innych działów i nie wszystko udaje się załatwić od ręki.
    Mimo tego Betsson jest jedna z najlepszych firm jeśli chodzi o obsługę transakcji finansowych.
    Nie wnikając w szczegóły Twojej sprawy, rozmawiałem z Patrykiem tym przypadku: chciał załatwić Twoją sprawę tak szybko jak to tylko możliwe, zrobił wszystko co mógł i przekazał Ci takie informacje jakie sam dostał z działu finansowego. Twoja wypłata – mimo tego, że wymagała weryfikacji - została zrealizowana w ciągu jednego dnia.

    W całej tej historii Patrykowi zabrakło jedynie doświadczenia w doborze słów .



    Pozdrawiam.

    M.

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    @M.

    Z początku rozmowy wnioskuję, że była jakaś poprzednia. Tu chodzi tylko o to, że skoro poprzednio obiecano 2 godziny, to niech to będą 2 godziny. A jeśli nie wiadomo ile to będzie, to nie obiecujcie 2 godzin.

  7. #7
    M. ????
    Mike?,Michael?,Monika?,Marek?,Mohammad?,Maria?,Mag da?,Mariusz?
    Nie wiem do kogo mam zaadresować ale ok,Panie tajemniczy M. Mimo tego że sprawa wypłaty została zrealizowana na moją korzyść to i tak trudno mi uwierzyć że było to podyktowane dobrocią serca a raczej bałaganem jaki u Was,Panie M,najwyraźniej panuje.Bo jak mam zrozumieć sytuację kiedy w jednej chwili wymaga się ode mnie kilku dokumentów w celu weryfikacji a w drugiej realizuje wypłatę? W poprzedniej rozmowie z p.Patrykiem ustaliłem że na czas przygotowania dokumentów moje środki,na moją wyraźną prośbę,znajdą się spowrotem na koncie gracza "do 2 godzin" a w kolejnej(którą załączyłem wyżej),ten czas zmienił się na "niewiadomo kiedy" i to mnie wkurzyło.Wiem że wielu uzna że się czepiam ale kiedy chodzi o pieniądze,moje pieniądze,staram się być wymagającym w równym stopniu jak wymagające są pokerroomy względem nas,graczy.
    Pozdrawiam
    M.

  8. #8
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    137
    jak dla mnie nie masz co sie tlumaczyc z "czepiania sie".
    Twoja kasa, brak konkretnej i rzetelnej info, zrozumiale wkurwienie.



    btw, cos mi tak swita ze ciupalismy omahe na expekcie,
    pierogiruskie

    pozdro