Zobacz wyniki ankiety: Co należy zmienić w MLTH by podnieść atrakcyjność Ligi

Głosujących
15. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Zmniejszyć wpisowe do turniejów

    7 46.67%
  • Wprowadzić więcej turniejów Frezout

    11 73.33%
  • Dołączyć do rozgrywek Omahę hi

    3 20.00%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    254
    Witam.
    W czwartek tj. 02.04.2009 zakończyliśmy VII cykl MLTH.
    Ze względu na nikłą frekwencję w trakcie trwania cyklu Krawcu postanowił zakończyć organizację turniejów w Mikołowie.
    Jednakże postanowiłem zamieścić ankietę co zrobić by frekwencja na turniejach wróciła do poziomu minimum 20 - 30 osób na turnieju.
    Proszę osoby które brały udział w MLTH (badź chciałyby wziąć udział) co należy zmienić.

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    7
    mysle ze wejsciówka na jakis powazny turniej naziemny sciagnełaby pare osób pozdro

  3. #3
    Ja mam do Mikolowa fajnie blisko, ale wejsciowka jest zbyt duza, i wiecej platnych miejsc - zmienic strukture wyplat

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Mikołów
    Posty
    264
    struktura wypłat jest teraz taka:

    1-15; III miejsca: 50 / 30 / 20
    16-30; IV miejsca: 45 / 25 / 18 / 12
    31-40; V miejsc: 40 / 24 / 16 / 12 / 8
    >40; VI miejsc: 35/ 25 / 17 / 13 / 10 / 5

    Nie bardzo jest co z nią zrobic
    można ewentualnie spróbowac pójśc w takim kierunku
    1-9 III miejsca
    10-18 IV miejsca
    19-27 V miejsc
    28+ VI miejsc

    ale niewiele to zmienia a zmniejsza ewentualne wygrane.

    Co do wpiowego to faktem jest, że turnieje rebuy 60, terminator 40+40 czy frezout 100 nie przysporzą nam nowych graczy.

    Myślę, że frezout 40-60 ewentualnie double chance powinien spowodowac wzrost zainteresowania turniejami w Mikołowie i przyciągnie nowych graczy.

    Oczywiście przez obniżenie wpisowego odejdą starzy gracze ale coś za coś.

    Może wypowie się ktoś kto grał w poprzednich sezonach i zaproponuje jakieś zmiany.

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    254
    Widzę że jedyną osobą na chwilę obecną ze starej gwardii jest Erbi.

  6. #6
    nie wiem co zmienic zeby poprawic sytuacje, z tego co wiem to powodow dla ktorych ludzie przestali przyjezdzac jest kilka i ciezko bedzie przywrocic lidze dawna frekwencje.
    ja chetnie pogralbym w Mario cashe jak za dawnych czasow, turnieje mnie mniej interesuja, ale jesli by gralo wiecej ludzi to tez pewnie bede przyjezdzac.
    Szkoda byloby zeby spotkania pokerowe w Mikolowie padly, mnie sie to miejsce kojarzy z poczatkami holdema na Slasku i mysle ze nie tylko ja odczuwam togo rodzaju sentyment.

    proponuje dzisiaj spotkanie przy cashu i moze narodza sie jakies pomysly jak reaktywowac MLTH, na razie 3 osoby potwierdzily ze sa chetne, jesli ktos jeszcze da rade to pisac na forum.

    pozdro
    Ostatnio edytowane przez Bartas ; 09-04-2009 o 16:30 Powód: ort

  7. #7
    Ta inna struktura wyplat ciekawa, jakby jeszcze bylo wejscie po 40zl i bez rebuy to bym przyjezdzal czesciej lub rzadziej, w zaleznosci jakby mi szlo,
    Second change tez bym sie pewno skusil
    Moze zamiast jakto nazywacie deepstackowych nudziakow turniej ze kazdy dostaje 1000 na poczatek

  8. #8
    Cześć wszystkim.
    Chciałbym przedstawić moją opinię na temat ligi.
    Wpisowe nie powinno być większe niż 60 zł, jeden rebuy + adong, żetony na starcie góra 2000. Można się zastanowić nad 10 zł za skalp. Zamiast dolarów , które dostają 1-4 miejsca proponuję wejściówkę na gruby turniej na Expekcie ( 100 $ wpisowe i 50 $ dla drugiego) lub przeznaczenie dolarów z Expekta w całości na turniej Masters ( ok. 1800 $)Tu musi się wypowiedzieć Krawcu czy jest to możliwe.Co do podziału puli nagród na poszczególnych turniejach może zostać jak było.
    Turnieje muszą być rozgrywane w sposób ciągły tzn. co tydzień w czwartek, bez zbędnego przekładania( tylko w wyjątkowych przypadkach święta, imprezy w klubie itp). Masters powinien sie odbyć tydzień po zakończeniu edycji i w następnym tygodniu powinna ruszać nowa edycja.
    Jeśli chodzi o stoliki cashowe nie mam nic przeciwko nim ale gracze muszą dogadywać się z obsługą w kwestii zostawania w lokalu po zamknięciu.

    mariorot

  9. #9
    wczorajszy stolik wypadl bardzo sympatycznie, gralismy do 2 w 6-8 osobowym skladzie (niektorzy nie mogli sie zdecydowac czy grac z nami czy na automatach) wlasciwie wszyscy wyrazili chec podtrzymania tradycji, pojawily sie nawet glosy za przywroceniem stolikow 5/5 jak za dawnych czasow. Zdaje sobie sprawe ze 5/5 (i wyzej?) jest grane regualarnie w Sosnowcu, ale mysle ze znajda sie osoby ktorym bardziej pasuje czwartek i Mikolow. Proponuje zrobic zapisy na cash na przyszly tydzien i zobaczymy co z tego bedzie, moze do tego czasu narodza sie jakies konkretne pomysly odnosnie ligi.

  10. #10
    Cytat Zamieszczone przez bilard-sklep Zobacz posta
    Jeśli chodzi o stoliki cashowe nie mam nic przeciwko nim ale gracze muszą dogadywać się z obsługą w kwestii zostawania w lokalu po zamknięciu.

    mariorot
    z tego co wczoraj ustalilem - dogadywac mozna bedzie telefonicznie z wyprzedzeniem, tak zeby nie bylo niespodzianek na miejscu.