Strona 30 z 30 PierwszyPierwszy ... 20282930
Pokaż wyniki od 291 do 299 z 299
  1. #291
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    28
    Cytat Zamieszczone przez soobol Zobacz posta
    mi pasuje kazda godzina po 16.45 wiec sie dostosuje, ustalcie jak chcecie tylko dajcie koniecznie znacz zebym nie wpadł na 19 jak bedzie juz pozamiatane
    Ja moge dopiero na 18.30-19.00 wiec nie zmienialbym godziny. Pytanie, czy Lesmian przypadkiem nie wyjechal, skoro wczesniej zalezalo mu na terminie przed 15 czy 20 lipca...

  2. #292
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    7
    OK. Innymi slowy, jesli tylko Lesmian wyrazi zgode, w najblizszy wtorek o 19:00 gramy mastersa. KROPKA
    Ostatnio edytowane przez paskuda ; 26-07-2009 o 15:46

  3. #293
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    163
    Cytat Zamieszczone przez paskuda Zobacz posta

    Mam tylko taka drobna sugestie.. Może zaczelibysmy ten turniej np. o 17:00?? Wtedy taki fish jak ja mialby jeszcze mozliwosc zagrac pozniej w ligowym turnieju gdyby odpadl jakos na poczatku Co jest dosc prawdopodobne
    przeciez i tak mozesz zagrac w lidze, jak odpadniesz to wrocisz do gry w lidze , zgodnie z regulaminem trzeba zagrac jedno rozdanie, a przerwy i tak bedziemy miec w innym czasie bo gramy blindy 25 min, a jak przerwy ustawimy sobie na 15 min to bedzie tez czas isc na stolik WLP

    Cytat Zamieszczone przez paskuda Zobacz posta
    OK. Innymi slowy, jesli tylko Lesmian wyrazi zgode, w najblizszy wtorek o 19:00 gramy mastersa. KROPKA
    rozmawialem z lesmianem na 90% bedzie gral wiec sie mozecie powoli na mastersa szykowac, ale jeszcze jutro ma potwierdzic czy gra na 100 % jako ze gdzies wyjezdza to potwierdzenia mozna sie spodziewac w godzinach wieczornych , ale mysle ze sie uda bo to chyba ostatni termin kiedy wszyscy sa na miejscu

  4. #294
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    1,493
    Mastersa to zaczniecie najwcześniej o 19:30 bo najpierw trzeba wystartować z turniejem ligowym i sprawdzic czy nie bedziecie musieli grac na malym stole...
    A co do wynikow o ktore wiele osob upomina sie by priv to Clipcio przez ostatni tydzien byl nad morzem i nie raczyl zabrac ze soba laptopa wiec wyniki beda dopiero jutro albo pojutrze...

  5. #295
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    163
    rozmawiałem wczoraj z Leśmianem powinien byc ale na styk na 19 stą, więc dobrze się składa że zaczniemy o 1930, ok 17 będę z nim jeszcze rozmawiał, jak nic mu nie wypadnie to będzie, reasumując i tak wszyscy będą na wlp to nie bedzie problemu dajcie mi do siebie numery na PM to do was zadzwonie ok 16 i powiem o ktorej będzie. (jak nic mu nie wypadnie, typu awaria samochodu itp to wreszcie zagramy tego mastersa)

  6. #296
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    1,493
    Nie wiem jak będzie z tym mastersem dzis bo właśnie Clipper dał mi znać, że on nie wie czy dziś będzie...

  7. #297
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    163
    Dostałem info od Janiego że Clipper ma byc na 90% , Leśmian też, więc niech wszyscy zainteresowani PRZYJDA NA WPL NA 19 stą prawdopodobnie uda nam się zagrać tego mastersa wreszcie.

  8. #298
    Dołączył
    Aug 2005
    Posty
    153
    Widze, ze standardowo idzie ustawianie terminu mastersa

  9. #299
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    Cytat Zamieszczone przez Karas Zobacz posta
    Widze, ze standardowo idzie ustawianie terminu mastersa
    Ti-du-di-du - wake up!

    Turniej przecież odbył się, chyba 2 tygodnie temu. Jakby szanowny Karaś czasem zaszczycił ligę swoją obecnością, to by wiedział.