Strona 3 z 30 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 299
  1. #21
    Cytat Zamieszczone przez Oskarek89 Zobacz posta
    Tak bo nie wiem w ogóle po co przyjechałeś jak masz tak grać...
    Przez Ciebie wpadlem w tilt potem
    stary daj spokój... jak Ty łamiesz z J8 czyjeś AK i się cieszysz to wszystko gitara...
    daj spokój naprawde... wielki mi bad beat....
    chyba, że tam jakaś akcja na flopie była...

  2. #22
    Ad. Lesmian
    Napewno graliśmy ale niestey cie nie znam , grzegosz dostał świateczną promocje 1:1 , raczej dopiero sie ucze grać .Chce w tym sezonie aby grzegosz uniknoł rozczarowania ze znowu nie wejdzie do mastersa !!! ,sam nic nie zagrał w ostatnim turnieju i sezonie. A potem siedział przy FT i namawiał do grania na zawodników którzy mieli szanse go wyprzedzic zajmujac wysokie miejsce w ostatnim sezonie

    Powodzenia dla wszystich graczy w nowym sezonie, niech wygra najepszy !!

  3. #23
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Pewnie ze byla! preflop do 225 na 25/50 , na flopie K J 6 za 525 zagrywam a on call turn chyba 8 za okolo 1000 on call river Q on check no i co ja check bo wiadomo ze cos ma i ma QJ...
    Jesli chodzi o zlamanie AK te Twoje to mialem J10 ;p i bylo preflop a tu inaczej

  4. #24
    Cytat Zamieszczone przez nocnapanda Zobacz posta
    Ad. Lesmian
    Napewno graliśmy ale niestey cie nie znam , grzegosz dostał świateczną promocje 1:1 , raczej dopiero sie ucze grać .Chce w tym sezonie aby grzegosz uniknoł rozczarowania ze znowu nie wejdzie do mastersa !!! ,sam nic nie zagrał w ostatnim turnieju i sezonie. A potem siedział przy FT i namawiał do grania na zawodników którzy mieli szanse go wyprzedzic zajmujac wysokie miejsce w ostatnim sezonie

    Powodzenia dla wszystich graczy w nowym sezonie, niech wygra najepszy !!
    ja sie chwalic nie bede ale jeden turniej wygralem w zeszlym sezonie, w poprzednim zreszta też, a jeśli sięgnę pamięcią to w każdym sezonie coś zawalczyłem, a co się tyczy namawiania kogokolwiek do czegokolwiek to chyba jesteś jedyną osobą, która wzięła to na poważnie

  5. #25
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    163
    ja tam side-betów nie robię ale trzeba walczyć , Leśmian to już wiem czyje chipsy dostałem od Piotrka na ostatnim turku, a tak się zastnawiałem skąd był taki nabudowany. I wracając jeszcze do usopu- jeśli ktoś się jeszcze wybiera do wrocka to trzeba pamiętać że reprezentujemy "wspólny klub" więc szanować swoją gre chłopaki

  6. #26
    Ad Grzegosz

    Ja to zachwanie odebrałem inaczej ,nie było to napewno sportowe zachowanie, siedzac przy stole finałowy nie powinienes sie wogole odzywac na takie tematy !!! W zimowym sezonie wygrałes 1 raz 147 pkt, potem twoje punkty 37 i 24 i mnie Mam nadzieje ze wieczorem sie założymy. Ja ze swojej strony podnosze do 300zł , jesli sie zgodzisz.

  7. #27
    Cytat Zamieszczone przez nocnapanda Zobacz posta
    Ad Grzegosz

    Ja to zachwanie odebrałem inaczej ,nie było to napewno sportowe zachowanie, siedzac przy stole finałowy nie powinienes sie wogole odzywac na takie tematy !!! W zimowym sezonie wygrałes 1 raz 147 pkt, potem twoje punkty 37 i 24 i mnie Mam nadzieje ze wieczorem sie założymy. Ja ze swojej strony podnosze do 300zł , jesli sie zgodzisz.
    Cytat Zamieszczone przez soobol Zobacz posta
    I wracając jeszcze do usopu- jeśli ktoś się jeszcze wybiera do wrocka to trzeba pamiętać że reprezentujemy "wspólny klub" więc szanować swoją gre chłopaki
    ze parafrazne klasyk: chyba "naszym chlopakom brakuje luzu"... :P

    Pozdro i do zobaczycha dzis

  8. #28
    nie ma strachu dla mnie może być i 300 będę miał dodatkową motywacje do walki, a jesli chodzi o moje wyniki to ja gram zawsze swoje czyli tak żeby turniej wygrać a w najgorszym razie zająć miejsce w top 3, nie mam zamiaru tego zmieniac, sie murowac i czajnikowac zeby odpasc na bublu, to sie mija z celem moim zdaniem

    do zobaczenia wieczorem

  9. #29
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    542
    To i ja wpadne sie czegos napic

  10. #30
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    London
    Posty
    185
    To moze najwyzszy czas zalozyc watek Gorzkie zale graczy z WLP