Strona 2 z 30 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 299
  1. #11
    Borysek wczoraj zapomniałem o tobie mam nadzieje ze byłeś w kasie turnieju , o 2 pojechałem do domu. Dziś zadzwoń to sie umówimy i zabiore cie na WLP .

  2. #12
    no nie wiem Panda jest to kwestia dogadania ale myślę, że 100 czy 200 PLN z chęcią przyjme boka o to kto z nas będzie wyżej w klasyfikacji sezonu wiosennego

  3. #13
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    London
    Posty
    185
    Widze, ze wszyscy sie szykuja na dzisiejszy turniej..

  4. #14
    Tez mysle ze 200zł bedzie ok do wieczora

  5. #15
    Cytat Zamieszczone przez lesmian Zobacz posta
    Widze, ze wszyscy sie szykuja na dzisiejszy turniej..
    Lesmian ty sie nie szykuj nie szykuj bo trafisz na Piotra W nazwiska nie wspomne i cie z tiltuje do samego konca pozdrawiam do wieczora

  6. #16
    do której średnio trwają te turnieje? Do rana? Można przyjść z laptopem i młócić równolegle w sieci?

  7. #17
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    zalezy ile osob ale max 1-2
    Mozesz uzywac laptopa ale musisz pokazywac zawsze 1 swoja karte wtedy

  8. #18
    I Zawsze Foldowac Po Przebiciu Na Riverze

  9. #19
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    London
    Posty
    185
    Cytat Zamieszczone przez borysek Zobacz posta
    Lesmian ty sie nie szykuj nie szykuj bo trafisz na Piotra W nazwiska nie wspomne i cie z tiltuje do samego konca pozdrawiam do wieczora
    I tu masz chyba racje.. strasznie mnie wtedy rozbroil.. ale z drugiej strony znam Piotra ponad 10 lat i setki razy ztiltowalem go na stole bilardowym - wiec chyba mu wybacze.

  10. #20
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    London
    Posty
    185
    Cytat Zamieszczone przez nocnapanda Zobacz posta
    Grzegosz jako że jestes w takakiej wysokiej formie proponuje side-beata kto bedzie wyżej na koniec ligi wiosenej o ... zł. Kurs 1:1 . Zastanów sie ile możesz przegrać , przybijemy sie przed liga
    Panda - ja chetnie tez przyjme jakiegos malego side-beta.. patrzac na klasyfikacje poprzedniego sezonu ze mna nie powinienes mniec zadnych problemow... wiec moze zaplacisz 1,5:1