Strona 12 z 30 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 299
  1. #111
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    To przegrasz zakład - siła wyższa. W ten sposób to każdy może zgłaszać roszczenia co do punktacji. Life is brutal.

  2. #112
    ja mam ten sam problem co lesmian, wcale mu sie nie dziwie bo panda polecial jako 2 czy 3 od konca w pierwszym turnieju a ja np bylem w drugiej dwudziestce

  3. #113
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    Najlepszy sposób uniknięcia punktowego problemu na koniec: zdecydowanie wygraj ligę.

    Z innej beczki: w Nowym Sączu nawet klub nazwali na moją cześć:

    http://forum.pokerzysta.pl/malopolsk...o-sezon-i.html

    Nie wiem tylko dlaczego jest przy ulicy radzieckiej...

  4. #114
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    163
    To na cześć pochodzenia lub zamiłowania do wódki

    A co do zakładu to potraktujcie to jako handicap i po sprawie, siła wyższa jak to napisał Towarzysz UFOnin aka MPPovski
    Ostatnio edytowane przez soobol ; 26-04-2009 o 19:11

  5. #115
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    London
    Posty
    185
    Cytat Zamieszczone przez MMP1980 Zobacz posta
    Z innej beczki: w Nowym Sączu nawet klub nazwali na moją cześć
    Gratulacje MMP... zaimponowales mi chyba bardziej niz tym wynikiem online na PS w niedzielnym turnieju tydzien temu... Gratuluje raz jeszcze.

    A swoja droga to klub musi byc przedni.. niedosc, ze na ul.Radzieckiej to graja tam "freezaut" i zbieraja po 5zl "na dluga fale".

  6. #116
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    163
    perspektywa wyjazdu na ligę do Nowego Sącza z każdym postem robi się coraz bardziej atrakcyjna

  7. #117
    Ad Leśmian i Grzegosz
    Faktycznie powinieniem miec inna punktacje , ale tamta zagieła odpadłem 3 od końca ale i tak to bedzie mój najorszy wynik w senonie. Wiec i tak go nie bedzie , nie musicie sie tym martwić zapewniam . Takie zamartwianie sie moze zle wpłynąć na wyniki waszej gry do wtorku

  8. #118
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    London
    Posty
    185
    No akurat nie moge sie z Toba zgodzic. TO FAKT odpadles jako trzeci od konca - ale zamiast normalnie przypadajacych na to miejsce 3 pkt dostales usrednione 10 pkt - tak wiec jezeli zdarzy sie, ze do konca sezonu 2 razy uzyskasz mniej niz 10 pkt ( czego Ci nie zycze ) to ten wynik zaliczy sie do koncowej klasyfikacji.

    Jesli o mnie chodzi - zaklad zostaje bez zmian - po prostu przyfarcilo Ci sie i dostales handicup...

  9. #119
    Reklamacje nie u mnie. Tyle punktów dostałem i tyle mam
    We wtorek Chelsa gra ,wiec raczej cie nie bedzie na lidze Leśmian

  10. #120
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    London
    Posty
    185
    Raczej bede.. zwlaszcza, ze Grzegorz sponsoruje moj turniej.
    Poza tym jak Chelsea ostatnio grala rewanz z Liverpoolem to tez bylem,
    po prostu odpadlem jako pierwszy i spokojnie zdazylem na mecz