Strona 34 z 34 PierwszyPierwszy ... 24323334
Pokaż wyniki od 331 do 336 z 336
  1. #331
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    5
    Jestem zawodowym pokerzysta z Tomaszowa Mazowieckiego ( pod Łódzią) i mysle ze pomysl zorganizowania turnieju w Łodzi jest fenomenalny. Pytanie do inicjatorow: jakie buyin przewidujecie i jaka jest wstepna pula nagrod?
    Prosze o odp. na szymi999@wp.pl
    Pozdrawiam zyczac Wesolych Swiat

  2. #332
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Warszafka
    Posty
    366
    Ja także proszę o jakieś bliższe info, z miłą checią się pojawie w ŁÓDZI

  3. #333
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Cytat Zamieszczone przez szymi999 Zobacz posta
    Jestem zawodowym pokerzysta z Tomaszowa Mazowieckiego ( pod Łódzią) i mysle ze pomysl zorganizowania turnieju w Łodzi jest fenomenalny. Pytanie do inicjatorow: jakie buyin przewidujecie i jaka jest wstepna pula nagrod?
    Prosze o odp. na szymi999@wp.pl
    Pozdrawiam zyczac Wesolych Swiat
    Skad Ty sie urwales? To jest topic sprzed roku a Ty wrzucasz 4 takie same posty naraz...

  4. #334
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    BUAHAHAHAHAHAHAHA!!!!!! Zawodowy pokerzysta!!!! Góral, to on nawet od Ciebie lepszy!! Obudził się po roku i chce zagrać w zawodowym turnieju dla zawodowych pokerzystów!! HEHEHEHEHEHEHEHE!!!!!!
    Ostatnio edytowane przez Jack Daniels ; 22-12-2007 o 15:20

  5. #335
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    201
    Bardzo proszę o zapisanie mnie na zawodowy turniej dla zawodowych pokerzystów(rozumiem, że Góral nie przyjedzie), a także pragnę zadeklarować, iż opłacę większę wpisowe tylko po to aby nie siedzieć przy jednym stoliku z miejscowymi głupkami Prawiczkiem i Jackiem Danielsem. Można mnie posadzić na stole zruletką lub pokerem karaibskimj to połączę przyjemne z pożytecznym.

  6. #336
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Jak to ma być turniej dla zawodowców to wpisowe minimum 5000 zeta! A jak zagra ich dwóch - Mario i ten z Tomaszowa - to będą mieć pulę 10k! WOW!